Fabuła miłosna

+
Słuchajcie. Wiem że takich tematów mogło być multum, ale zanim dogrzebie się do czego kolwiek to miną stulecia a moje pytanie jest dość nietypowe.

Przechodzę obecnie drugi raz Witchera 3, tylko że na spólkę z moją dziewczyną.. Martwie się troche o wątek miłosny. Starałem się obrać ścieżkę z Yen, ale najwyraźniej jakieś wybory mojej dziewczyny w misjach z Triss coś pomieszały. Dlatego moje pytanie brzmi, czy pomimo że w misji Ostatnie życzenie "wybrałem" Yen, to w każdej wersji "romansu" po powrocie do Kaern Morhen Yen wywala łóżko na dziedziniec? Z tego co ustaliłem, a raczej wyciągnąłem od mojej dziewczyny Geralt pocałował Triss na imprezie u Vegelbudów. Czy tak prosta decyzja o pocałunku wpłynie na efekt końcowy ? Czu może chodziło np że były rozegrane jakiś dodatkowe wybory na misjach Triss ?
 
Yennefer wyrzuca łóżko zawsze, niezależnie od wyborów. Jeżeli na tym zapisie Geralt pocałował Triss na balu, a później już nic się nie zadziało w tej sprawie to możesz być spokojny o związek z Yen.
 
Dziękuję koledzy za odpowiedzi. Mam zamiar kupić wcześniejsze wydania ;] Szcześliwego nowego roku !
 
Top Bottom