Fake erotic cards [18+]

+
KlanLubiczwArwil said:
Kuamstfo. Każułalowe gry stanawią przyszłość, niestety.
vide nowy prince of persia niestety. Ale i tak grało się w niego bardzo przyjemnie. Z drugiej strony erotyka w grach pojawia się coraz częściej. Pamiętacie wielką aferę związaną z łatką "hot coffee" w GTA:SA? W nowym GTA też występuje erotyka, a zamieszania takiego nie zrobiła. Podobnie w Mass Effect i innych grach. Widać, że rynek gier komputerowych otwiera się na kolejne tabu.sorry za mały offtop.
 
A ja tak z innej beczki, choć nawiązując do kart i wcześniejszych wypowiedzi w owej dyskusji... Gdyż w obronie Damy stawać wypada. Otóż w mym uznaniu, karta Abigail jest jedną z lepszych. Toż to wiedźma, wizerunek taki pasuje do niej idealnie, a i sam z siebie obraz przedstawiony opływa drapieżną erotyką. To nie wieśniaczka, czy magiczka z dobrego domu. No i... kobiety są różne. Demoniczne także, i chwała im za to.Z innych, kurtyzana ma sympatyczną, szkoda tylko że powiela się z Niebieskooką ona. Pielęgniarki i urzędniczka całkiem miłymi smaczkami obok Triss i Shani.Wampirzyca choć chwała jej za to że jest, to lepiej mogła być przedstawiona. tak samo jak i Pani Jeziora. Wątek z nią był świetny, a z obrazu na karcie najlepiej wygląda ta ryba (sum, jak mi się zdaje).A odnośnie gry samej, gdy się zapoznałem już z jej mechanizmem, i zauważyłem że praktycznie większość istotnych (i tych mniej zresztą również) przedstawicielek płci piękniejszej da się poznać bliżej, w grze doznałem trzech porażek.W spotkaniu z Carmen. Niby rozumiem, wątek miłosny z jej udziałem i kapitana. Nie wyglądałoby to później może i najlepiej, ale u licha praktykowała zawód swój nadal wszakże. Przez pół gry liczyłem ze kartę z jej udziałem zdobyć się jednak jakoś uda, niestety :)Za drugim razem liczyłem nieco na Alinę. Z Celiną poszło łatwo, druga się nie dała. Cóż, tu rozumiem poniekąd jak najbardziej. Zakochana, to gdzież ją tam wiedźmin zwiedzie na pokuszenie.Trzecia niewiastą na którą uwagę zwróciłem jeszcze, była Antoinette. Niby poboczna postać to dosyć, ale po wykonaniu misji przez nią zleconej, szukałem okazji czy aby do zamku zajrzeć ponownie nie będzie się dało.tyle odnośnie kart, słowem pamięci jeszcze jedynie, najsłabsze jakościowo były z tych oficjalnych te, które przyniosły dodatki. A fikcyjne... niektóre naprawdę dobre, inne... cóż. powiedzmy iż nieco mniej ;)Grunt to aby trzymać się w miarę klimatu, i nie przerabiać każdego jak leci, ale mieć i na uwadze te kryteria jakości jakieś.Panny Luisa Royo jednak zdecydowanie najlepsze :)
 
Kiedy zobaczyłem ten obrazek od razu pomyślałem żeby zrobić z niego kartę :) Może to lekkie zboczenie (a może ciężkie) ;) Obrazek to concept art z (powstajacego) filmu Durian
 
No no, nie powiem karta mi się bardzo podoba. Nie epatuje golizną, nastrój jakiś tam ma, do wiedźmina też można by ją podpiąć (rusałka? syfilda? driada?). Good job, jak to mówią Angole.
 
Mężczyzna też może być seksowny.EDIT: @DownA myślisz, że gdzie go znalazłem? :p
 
Oryginał wygląda tak.
Otaku said:
Kiedy zobaczyłem ten obrazek od razu pomyślałem żeby zrobić z niego kartę :) Może to lekkie zboczenie (a może ciężkie) ;) Obrazek to concept art z (powstajacego) filmu Durian
Całkiem niezły, przyznam. Tylko tło mogłoby być wg mnie trochę jaśniejsze, ale to tylko moja opinia.
 
PikNick said:
No może za ciemne, mogłoby być tez troche nizej :p
Nie chciałem za bardzo ingerować w oryginalny obrazek. Zresztą oryginał był jeszcze wyższy, przyciąłem go tylko (od spodu) żeby się mieścił w ramkę :p
 
Karty wyglądają bardzo fajnie.Gratulacje dla wszystkich którzy znaleźli czas i kilka stworzyli :) Może W2 pojawi się któraś z nich ? ;D
 
Nie sądzę, większość obrazków ma już swoich autorów, którzy zapewne nie zyczyliby sobie rozprowadzania ich dzieła w tak skomercjalizowanym przedsięwzięciu na taką skalę, bez ich wiedzy i zgody (a zapewne i wynagrodzenia).
 
Ehh, nie wiem czemu ale ta karta z gościem mnie tak obrzydza :dead:poprzestańmy na kartach wiedźmińskich lepiej :p[size=10pt]Ale ta góra mięśni wyglądająca zza tego murka to demotywator, a nie karta :pOj, coś ktoś tutaj sobie pomyślał :pI[/size]
 
Też tak mam. Szczególnie, że wchodzę czasem na ten wątek zeby zobaczyc co kto napisał a tu na dzień dobry ten oblesny typek ;P To nie jest joł...
 
Top Bottom