Fał jak Fancasting

+
No dobra, to kto z polskich aktorów na Johnny'ego Silverhanda? :D Mamy już jego twarz (AAAA!), możemy spróbować dopasować głos :D

Ode mnie może Lesław Żurek, czyli Lambert z W3.
 
Witam.
Czy wiemy już kto użyczy swojego głosu V?
Czy ktoś dokopał się już do jakiegoś info na temat kogo usłyszymy w męskiej i damskiej wersji?
 
Nie ma żadnych oficjalnych informacji o polskiej obsadzie więc póki co tylko sobie gdybamy tworząc swoją wymarzoną obsadę. Temu właśnie ma służyć ten temat ;)
 
Nie ma żadnych oficjalnych informacji o polskiej obsadzie więc póki co tylko sobie gdybamy tworząc swoją wymarzoną obsadę. Temu właśnie ma służyć ten temat ;)

Szkoda, bo z tego co rozumiem to angielscy odpowiednicy są już znani... :/
 
Ale to jest oczywiste, że najpierw nagrywa się dialogi po angielsku (z Wiedźminem było tak samo). Nie promujesz na świecie gry językiem, który zrozumieją tylko mieszkańcy jednego kraju. Na materiały w różnych wersjach językowych przyjdzie jeszcze czas.
 
Może zamiast wśród aktorów, to poszukajcie między muzykami. W końcu to ma być Silverhand.
To znaczy gdybyście szukali kogoś do tej roli, a nie V.
 
Może zamiast wśród aktorów, to poszukajcie między muzykami. W końcu to ma być Silverhand.

Myślę, ze można spokojnie założyć, że rola Johnnego, to będzie jakieś 95% gadanie, a 5% (jeśli w ogóle) śpiew.

Myślę, że znalezienie dobrego VA, który umie śpiewać jest dużo łatwiejsze niż znalezienie dobrego piosenkarza, który umie grać.
 
Nie tyle mi chodziło o umiejętności wokalne, co o skojarzenia łączące się z danym muzykiem. Przecież Silverhand to coś więcej niż występy na scenie. Chociaż ciężko obecnie by było znaleźć kogoś z odpowiednią charyzmą i rozpoznawalnością. Kogoś kalibru Kory z Maanamu. Stare gwiazdy są stare.
 
Myślę, ze można spokojnie założyć, że rola Johnnego, to będzie jakieś 95% gadanie, a 5% (jeśli w ogóle) śpiew.

Myślę, że znalezienie dobrego VA, który umie śpiewać jest dużo łatwiejsze niż znalezienie dobrego piosenkarza, który umie grać.

Też mi pasuje! Byłem o krok od zaproponowania go. Jest męski, ale ma jakąś taką nutę delikatności artystycznej w głosie.
 
A kto to jest?
 
Szukam podobieństwa i nie mogę znaleźć xD Ja za to miałem w czasie zwiastuna mocne skojarzenia z Jessym Pinkmanem.
 
Top Bottom