Fał jak Fancasting

+
Aktorzy wcielający się w V są mi kompletnie nieznani (tak samo zresztą jak w wersji angielskiej), ale Żebrowski jako Johnny mnie zaskoczył. Mam teraz dylemat: polska czy angielska wersja? :D

EDIT

Szybki risercz pokazuje, że para głównych aktorów ma trochę doświadczenia zarówno głosowo jak i przed kamerą. Co więcej, Kamil zaliczył też rólkę w amerykańskim filmie dramatycznym. Nie są to więc ludzie znikąd co dobrze wróży.
 
Mnie akurat Żebrowski zniechęcił, nie jetem fanką. Pierwszy raz mam zamiar grać po angielsku, zdecydowanie bardziej pasuje mi do uniwersum.
 
Chciałbym usłyszec te głosy. Ciekawe czy opublikują zwiastun po polsku bo japończycy w końcu dostali nie?
 
Dla mnie liczy się tylko efekt. Ja raczej nie będę ogrywał gry jako kobieta więc mało mnie obchodzi kwestia żeńskiej V. Kamil jako Gascon mi się bardzo spodobał ,a i wydaje mi się że do V będzie świetnie pasować więc jestem zadowolony na chwilę obecną, ale rzecz jasna trzeba wpierw poczekać na jakieś próbki,zwiastuny, gameplaye aby ocenić jednoznacznie.
 
Żebrowski super, lubię go :D. Pozostałej dwójki nie kojarzę, ale wierzę tym co byli, że jest dobrze. Ja na pewno będę grał po polsku :).
 
Top Bottom