Fallout online

+
Fallout online

Grał już ktoś? Ja od wczoraj i muszę przyznać, że gra się dobrze. Gra się trudno zwłaszcza na początku ale mimo to wciąga. Pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku. Akcja dzieje się 3 lata po wydarzeniach z dwójki. Co ciekawe byłem w miastach, które można było zobaczyć tylko w pierwszej części. Rozbudowany crafting no i klimat....http://forum.gamikaze.pl/viewtopic.php?f=4&t=975
 
Chariot said:
Grał już ktoś? Ja od wczoraj i muszę przyznać, że gra się dobrze. Gra się trudno zwłaszcza na początku ale mimo to wciąga. Pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku. Akcja dzieje się 3 lata po wydarzeniach z dwójki. Co ciekawe byłem w miastach, które można było zobaczyć tylko w pierwszej części. Rozbudowany crafting no i klimat....http://forum.gamikaze.pl/viewtopic.php?f=4&t=975
Czekam z niecierpliwością na recenzję jednego z moich forumowych braci (sióstr).
Chariot said:
Akcja dzieje się 3 lata po wydarzeniach z dwójki.
The game is set in 2238, 3 years before [przed] Fallout 2. The world has been expanded and includes both the Fallout and Fallout 2 game areas.
 
Gierka jak na początek bardzo trudna. Wszyscy gracze powtarzają "początek najtrudniejszy". Hardcore gry polega na tym, że gdy ktoś nas zabije może zabrać nam wszystko co posiadamy. Mimo to gierka to zupełnie innego rodzaju mmorpg. Brak tu herosów, super mocy i kolorowego klimatu.
 
Chariot said:
Gierka jak na początek bardzo trudna. Wszyscy gracze powtarzają "początek najtrudniejszy". Hardcore gry polega na tym, że gdy ktoś nas zabije może zabrać nam wszystko co posiadamy. Mimo to gierka to zupełnie innego rodzaju mmorpg. Brak tu herosów, super mocy i kolorowego klimatu.
Bardzo mi się to podoba - tylko ta trudność na początku... Na początku wolałbym typowo mmorpgowy prosty grind, żeby po prostu pokumać się w mechanice :p Mam nadzieję, że będzie łatwiej, jeżeli będziemy wspierać się nawzajem! Po zainstalowaniu gry u siebie, spróbuję się z Tobą skontaktować. A właśnie, wymagania gry nie są wysokie, bo to mod do fallouta, nie? (mój lapcio jest słabiutki!)
 
Tak. Tylko pamiętaj by grać na serwie Europejskim a nie Rosyjskim. 94.103.87.42,2238Polecam kupić skilla Przetrwanie w dziczy" czy coś takiego, ratuje życie i daje sporo expa. Gra jest bardzo trudna, nie wiem czy są questy i czy jest coś w rodzaju banku.
 
Tak zwłaszcza jak trzy osobowa ekipa Rusków okrada cię na środku pustyni... Ehhhh będę musiał stworzyć własne AK ;)
 
Chariot said:
Tak zwłaszcza jak trzy osobowa ekipa Rusków okrada cię na środku pustyni... Ehhhh będę musiał stworzyć własne AK ;)
Jestem za, będziemy robić wspólne rajdy na Mrrruczita xD
 
Powie ktoś w skrócie o co chodzi? Instalujemy to na któregoś z istniejących Falloutów, czy to całkiem osobna gra?
 
Ale czad. To będzie chyba pierwszy mmorpg w życiu na jaki zdecyduję się marnować swój czas :peace:Gdzie ja schowałem tego bozara ???
 
To jest ten ruski mod?A niech mnie, widziałem to jakiś czas temu na jakiś forum, ale post informujący wygląd jak zapowiedź trojana z przykrywką MMO Fallouta, bo na pierwszy rzut oka wierzyć się nie chce. A tam był tylko link do Rapida. Chyba w końcu zmuszę się do kupienia pudeł 1 i 2, wtedy pogram :beer:
 
Ikona narzędzi i tam w jednej z zakładek wybierasz język "english" i wszystko jest po angielsku. Do gry nie potrzeba podstawki, trzeba mieć wszystkie pliki z linka który podałem.Gra jest trudna, fajna i daje satysfakcje. Umiejętności takie jak w zwykłym Falloucie ale nieco zmodyfikowane. Trzeba uważać na grzczy kieszonkowców i gangi. Przed NPCem łatwo uciec ale przed grupami graczy trudno.
 
O żesz ty, jak nie potrzeba podstawki, to biorę. Trzeba było tak od razu!@BredziuJak będzie trzeba, to znajdę ludzi do spolszczenia ;D
 
Kamilbonssaaay said:
O żesz ty, jak nie potrzeba podstawki, to biorę. Trzeba było tak od razu!@BredziuJak będzie trzeba, to znajdę ludzi do spolszczenia ;D
Dzięki, angielski w zupełności mi wystarcza, chodziło mi o usunięcie bug... Znaczy bukf.Co do klanu, może zrobimy klan wiedźmiński? Tylko wymyślcie klimatyczną nazwę, myślę, że słowo mutant jak najbardziej pasuje, ale jest zbyt popularne i przyda się drugie słowo...Białowłosi mutanci ???No ale ja tu wymyślam, a jeszcze nie grałem :D
 
I będziemy polować na ghoule oraz bronić mutantów jak my sami? :evil:"Ifrit" jest słowem z Sagi równiez ;P
 
Top Bottom