Fallout online

+
Teraz skoro jest instalator, który już ściągnąłem wreszcie mogę zagrać. Bo trochę problemów z tymi plikami było :DCoś czuję, że mocno mi się spodoba ;)
 
mrrruczit said:
Hej, mnie się wydaje, czy wcześniej FO korzystał całkowicie z enginiu F2, a niedawno dodali postacie w '2,5D'? :)http://www.youtube.com/watch?v=I0NtCHSjNoc&feature=player_embedded#at=193
O holibka, ładnie to wygląda. Zarówno stare modele, jak i nowe to ta sama technologia w sumie, tylko ta druga ma więcej klatek, stąd ta płynność.Ciekawie się ten FOnline rozwija.
 
Dobrze panowie mam pytanie: kto gra? Ja zamierzam dzisiaj instalować i dołączyć do gry, ale podobno jest bardzo trudno, więc może ktoś by pomógł? ;DNo wiecie jakiś kawałek gnata, garść naboi i kurtkę na grzbiet...
 
Bez jaj... Grafika 3D jest ostatnią rzeczą, której potrzebuje FOnline. Mam do wybory zylion gier 3D. A mechanika multi, jak rozumiem, pozostaje nadal tak samo drętwa i niegrywalna? Dziękuję, postoję, właśnie moje zainteresowanie tym spadło do zera. Poczekam na pełnoprawnego Fallouta Online.
 
BonsaiOne said:
Bez jaj... Grafika 3D jest ostatnią rzeczą, której potrzebuje FOnline. Mam do wybory zylion gier 3D. A mechanika multi, jak rozumiem, pozostaje nadal tak samo drętwa i niegrywalna?
Nie, dalej jest tak wciągająca, trudna i wymagająca. Aczkolwiek częstokroć frustrująca. Chyba, że coś się zmieniło od czasu gdy grałem w to ostatni raz.
BonsaiOne said:
Dziękuję, postoję, właśnie moje zainteresowanie tym spadło do zera. Poczekam na pełnoprawnego Fallouta Online.
Na pewno będzie w 2D. :)
 
BonsaiOne said:
Nie od Bethesdy i 3D.Pogooglujcie Project: V13
Zanim projekt V13 coś się ruszy dużo rzeki w Wiśle upłynie. A Interpaly nawet się z długów jeszcze dobrze nie wygrzebał. Beta - testy w 2012.... ech....
 
Top Bottom