Fallouty

+
2:00 imersja zabita. Powód : Pies i jego (brak) AI. Dostał odłamkami od granatu , dostał "zapalenia sierści" ale ogonem merda dalej tudzież warczy na swojego... :D

---------- Zaktualizowano 13:13 ----------

...może jest na to perk ? ;)
 
Last edited:
Kolejny gameplay

Niee wydaje mi się żeby były perki dla towarzyszy, wszyscy kompani będą niezniszczalni, nie będzie hardkora, nie będzie opcji aby mogli zginąc.
 
Last edited:
@''-''MOORWEN''-'' Jak znalazły się komenatrze w necie że gafika albo animacje są lepsze niż w Dzikim Gonie to ja nie mam co dyskutować, bo to albo jawny trolling, albo ktos jest slepy jak kret.

No ale grafika niech zejdzie na dalszy plan, ją w razie czego da się poprawić w przyszłości, a z ułomną mechaniką w grze juz nic nie zrobisz i jaka była taka będzie, ludzie chyba zapomnieli, o największych atutach Fallouta, co było tam klasą samą w sobie.

Nieważny rozwój postaci, liczy sie aby było łatwo, aby gra głaskała cię po głowie i za każdym razem powtarzała jaki jesteś dobry..

Dzikiemu Gonowi można też trochę zarzucic z mechaniki .. że balans lipny, że alchemia ssie i niektóre skille mało przemyślane, ale to co będzie w falloucie to zamach stanu na korzenie marki, ale ci co będą zaczynać od F4 to będą wychwalac pod niebiosa nie wiedząc kompletnie tego co było siłą Fallouta.
 
Last edited:
Jakbym ja dostał od Beth grę przedpremierowo to też wyrażałbym się w samych superlatywach by przy kolejnej premierze np. nowego TESa też go dostać przed premierą. :)
 
Jakbym ja dostał od Beth grę przedpremierowo to też wyrażałbym się w samych superlatywach by przy kolejnej premierze np. nowego TESa też go dostać przed premierą. :)
Taa i kilka miesięcy pózniej zrobić nową recenzje w której jednak się napisze że gra nie była tak dobra jak sie wydawało na premierze, cos jak z Bioshockien Infinite

na premierze 9/10
po premierze 4/10
 
Gameplay. Flatout
Chodzi ci o tą ścigałkę? Ale gameplaya już nie ma...
Celowo przeinaczyłem nazwę Fallout na Flatout. Z naciskiem na słowo flat - płytki, płaski itd.

ED:
Natrafiłem na cytat, który mniej lub bardziej zgrabnie, definiuje moje odczucia względem ,,gier'' Bethesdy:

,, To jest ten pogromca wiedźmina??? Właśnie obejrzałem gameplay, który wyciekł. Kolejne taśmowe drewno od bethesdy. Normalnie zajadów ze śmiechu dostanę :D. Ta gra nie będzie mieć nic ciekawego jak skyrim i f3. Ani fabuły, ani dobrego systemu walki ani wybujałego klimatu. Będzie kolejnym silnikiem do klepania coraz to głupszych modów (ala super pierd ze skyrima) pod banderą idei ulepszania i naprawiania gry. Tyle ode mnie ''
 
Last edited:
Może w tym tygodniu pojawią się jakieś pierwsze recenzje, taki W3 miał chyba tydzień przed premierą.
Dla mnie NDA dla recenzji równe dacie premiery (jak tutaj) oznacza znak ostrzegawczy.

Moje odczucia z ww. gameplayów - akurat grafika jest OK, ale poza tym... to jeszcze RPG, czy już całkiem FPS? Mam wrażenie, że niektóre FPSy mają więcej klimatu i fabuły... Jasne, wiem, fabuły się nie zdradza bo spoilery... ale jednak coś tam powinno się zasygnalizować, a tutaj cisza.
 
Last edited:


Zdjęcie zaczyna robić karierę w necie, do ludzi zaczyna dochodzić co się stało z grą.
 
Ten obrazek z panem w kapeluszu, z tymi pożal się Boże "opcjami dialogowymi ", to z gry Sims.... ?
 
Last edited:
Jak mogli to tak zepsuć, przecież to wygląda ohydnie...
2:00 imersja zabita. Powód : Pies i jego (brak) AI. Dostał odłamkami od granatu , dostał "zapalenia sierści" ale ogonem merda dalej tudzież warczy na swojego...

---------- Zaktualizowano 13:13 ----------

...może jest na to perk ?
Nie wiem jak się ma sprawa z "ludzkimi" towarzyszami ale pies ma być nieśmiertelny, takie info jakiś czas temu podali. Szkoda trochę bo zabija to imersję. Pamiętam jak w FO1 napociłem się żeby ten biedak przeżył te bariery w końcowej fazie gry a tutaj może sobie nawet z rpg oberwać i dalej będzie merdać ogonem jakby nic się nie stało...
 
Tym postaciom ledwo się usta ruszają jak coś wypowiadają, to nasz Wiesiek pod tym względem zjada FO4 :p
 
Top Bottom