Fallouty

+
Fallouty

Temat dotyczący najlepszego growego uniwersum.

Zagrałem ostatnio w FOnline2, czyli MMO w radioaktywnym świecie dwóch pierwszych Folloutów. Ciekawostka - jest wersja polska. Zapowiada się o tyle lepiej niż poprzednia wersja, że są normalne questy i chociaż szczątki samouczka. Druga ciekawostka - biegałem po mieście chyba ze 30 min i nikt do nikogo nie strzelał! Widziałem za to informacje że ktoś przejmuje jakieś miasto, czyli są wojny gangów :)
 

Jimp

Forum veteran
Kiedyś w te FO całe forum się zagrywało. Dosłownie całe! Odchodząc od starych czasów. Składał już ktoś ofiary Obsydianowi/Bethesdzie, aby wydali szybciej nowego Fallout na nowym silniku?
 
A to nowy Fallout ma być na nowym silniku czy na "nowym" silniku? ;]... ja też na MM-a czekam a jak mnie zawiedzie to wracam do F1 i F2 ;]
 
^up - ja do F1 i F2 powracam systematycznie przynajmniej raz w roku. Poza tym polecam Fallout: Tactics, ale (UWAGA) z modem Awaken. Mod jest zrobiony przez Polaków, jest do niego pełne spolszczenie. Przerabia totalnie F:T na rasowego eRPeGa pomimo ograniczeń silnika. Klimat nie ustępujący F1 i F2 wylewa się wręcz z ekranu. Chłopaki robili jeszcze jednego moda - Darkfall - ale skończyło się na grywalnym demie. Za chwilę zapodam linka do tych modów.

Ed.: Link do Awakena:
http://chomikuj.pl/trzynasty_schron/pliki/awaken
Po instalacji trzeba zmodyfikować skrót do F:T dodając na końcu ścieżkiw polu "obiekt docelowy" następujący ciąg znaków: "spacja-path AWAKEN". Oczywiście zamiast wpisywać z palca słowo "spacja", należy klapnąć łapą w najdłuższy klawisz na klawiaturze.
Na tym chomiku jest również demo moda Darkfall.
W razie problemów z uruchomieniem, pisać na PW - pomogę.
 
Last edited:
Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał kapitalnego serialu Fallout Nuka Break, to zapraszam:


Są dwa sezony. Ach, żeby nasi krajowi filmowcy potrafili kręcić na takim poziomie...
 
Mam pytanie do grających w Nev Vegas'a. Czy będąc w trybie offline zostaną mi zaliczone achievementy steam? Na święta będę bez internetu, więc tylko taki tryb wchodzi w grę.
 
EPIC BRAWL

 
Jak obecnie wygląda sprawa FO? Bo ja grałem tylko w tę dziką rosyjską wersję (pamiętam nawet, że kiedyś zabiłem @Marqson - miał fajną zbroję i inny nick, to nie poznałem. :p Gra była tak hardkorowa, że prawie niegrywalna - ale za to stworzenie z kumplem-snajperem duetu, w którym byłem nieomal niezniszczalnym mistrzem sztuk walki - przemiodne. :D Nie nosiłem zbroi (bo perki) i wyglądałem na nooba, a potem jednym kopnięciem łamałem kończynę, a on dobijał z drugiego końca lokacji. :D
 
Pozmieniało się trochę (jest tutorial!!!@!122). Ale nie mogłem w tutorialu jakiegoś kamienia znaleźć >_< miałem wrócić jak sprawdzę gdzie on jest i tak minęło pół roku :p
 
Ta gra jest fascynująca. Obcięta fabuła, minimalna ilość broni jak na mmo i ogólnie mechanika która nie powinna w jakikolwiek sposób sprawiać przyjemności. Ba! To jak kastrowanie ludzi drucianą gąbką. A jednak jest w tym jakiś urok. Chociaż wcale nie obraziłbym się gdyby zmienili silnik i tryb rozgrywki na Fallouta: Tactis Kucanie, czołganie, kilka "ras" i był robiony pod walki multi, chociaż nigdy mi się tego nie udało zrobić, to było w erze modemów w polsce. @Firnomir kiedy to było? Cala Phoenixa skasowałeś czy Reda Shoeharta?
 
Pograłem w pierwszego Fallouta postacią z INT i CHR równe jeden - kapitalna sprawa :D Nikt ze mną gadac nie chce, niektórzy uznają że ich obraziłem i od razu do mnie strzelają, żadnego questa nie idzie wziąć, co chwile rozmowa typu "Witaj, co cię do nas sprowadza? / Uurk / Nie mam czasu na idiotów, idź być głupi gdzie indziej" :p
 
Przeszedłam Fallouta (wysokie PER, INT, small guns, big guns, speech), jakieś 12-15h mi to zajęło, zabawa przednia :) I zdałem sobie sprawę, że dwójka jest kilkukrotnie większą grą, skok jakościowy i ilościowy był ogromny
 
Top Bottom