Fan Art - mały konkurs:)

+
Fan Art - mały konkurs:)

Jak wiadomo fani marzą o wspaniałej ekranizacji książki o przygodach Wiedźmina. Mają miejsce różne dyskusje na temat obsady i kto do roli Geralta by się nadawał. Moim typem jest Mads Mikkelsen. Pozwoliłem sobie zrobić małą przeróbkę jego zdjęcia w photoshopie. Jako, że znam tylko podstawy tego programu, chciałbym abyście (najlepiej Ci którzy znają Photoshopa tip top i umieją się nim posługiwać) spróbowali swoich sił. Tak więc ogłaszam konkurs na najlepszego FanArta:) nagrodą będzie oczywiście RESPECT:D

W załączniku przeróbka a tu daje link do oryginalnego zdjęcia aktora: http://i3.photobucket.com/albums/y66/dbo77/Mads%20Mikkelsen/MatsM1.jpg

Pozdrawiam i Powodzenia:)
 
świetny pomysł. Osobiście prawie w ogóle nie znam się na przeróbce grafiki, także z niecierpliwością będę czekał na czyjeś pracę. Mads Mikkelsen świetny wybór. Fajnie byłoby pokazać go w długich i siwych włosach.
 

Keth

Ex-moderator
Bardzo fajny pomysł :)
A ja do nagrody "respektu" postaram się dorzucić jakiś skromny wiedźmiński gadżet ;)
 
Ja to mam już taki nawet gotowy fotomontaż, tylko chyba bardziej by pasował do podstarzałego Geralta, który już wiele wiosen ma na karku :)
Można również zobaczyć na moim koncie DA :p
http://deaero.deviantart.com/art/Liam-Neeson-as-Geralt-210107872?q=boost%3Apopular%20((geralt)%20AND%20(by%3Adeaero))&qo=0
 
Moim zdaniem do roli wiedźmina idealnie nadaje się Daniel Craig. Może troszki za stary, ale dałoby się go pewnie trochę odmłodzić :) Może znajdę czas w weekend, żeby machnąć szybki montaż. Tylko przydałoby się napisać do kiedy można zgłaszać pracę.
 
Może mówmy o polskich aktorach :) Wątpię żeby jakichś aktorów typu Craig i Nesson w ogóle można było brać pod uwagę. Może Żebrowski :p?

 
chyba nie zrozumiałeś tematu;P Żebrowski już był wiedźminem i wypadł hmm.. blado:D chodzi mi o potencjalnych nowych aktorów,nieważne czy polskich (choć tu nie widzę kandydata) czy zagranicznych i nie tylko o propozycje ale o zrobienie przekozackiego FanArta:) z resztą jak widać pomysł się spodobał nawet REDom i przewidują mały upominek, także chyba warto się postarać:D
 
WielkiSzu said:
Moim zdaniem do roli wiedźmina idealnie nadaje się Daniel Craig.

No sorri, ale nie.
Zaprawde powiadam ci, bylbys sie wgapial w ekran i zastanawial, jaki bondowski gadget zaraz wyciagnie na ghula..
 
Ja na szczęście nie widziałem go w żadnym Bondzie. No może jakieś urywki :p

Kiedyś gdzieś widziałem jakąś dużą reklamę z nim(chyba garniturów) i jego facjata skojarzyła mi się z Geraltem. Myślę, że by się nadawał :)
 
Sean Bean przy odpowiedniej charakteryzacji. Oczywiście moja nieudolna próba tego nie oddaje.
 

Jimp

Forum veteran
Sean Bean by się nadał. Jeżeli film byłby na podstawie sagi możemy być pewni
Pięknej śmierci Geralta na koniec filmu :p
 
Jeśli ktoś z was oglądał filmy takie jak Centurion, Głód czy Bękarty wojny, to zapewne pamiętacie Michaela Fassbendera który najlepiej by wypadł jako Geralt. Z twarzy może tam komuś niepasować, to oczywiste, ale sposób jego gry który to nie polega na mizdrzeniu się do kamery i dokładania starań żeby w każdym ujęciu wypaść fajnie/sexi/epicko/"bad-ass", tylko na cholernie naturalnym graniu, ("Centurion" i scena tortur, czy ostatnie ... no ze 20 minut "Głodu"). Naprawdę polecam się zainteresować tym gościem bo to normalnie miszczu .
 
Ja tylko powiem, że dla mnie Geralt - Żebrowski to akurat najbardziej udany element z polskiego filmu/serialu.
 
Daniel Craig według mnie się bardzo nadaje. Wysportowany gość i nie jakiś mięśniak, a w dodatku facjata iście "paskudna" jak Geralta ;)
 
Uytkownik said:
Ja tylko powiem, że dla mnie Geralt - Żebrowski to akurat najbardziej udany element z polskiego filmu/serialu.

zgadzam sie calkowicie. I jedyny udany, dodajmy :)
 
Witam! Zainteresował mnie pomysł piotrka12335 :). Postanowiłem wykorzystać zdjęcie zamieszczone przez autora tematu :) zastrzegam sobie wszelkie prawa autorskie do mojej pracy.
Efekt oceńcie sami. Pozdrawiam.
 
Żebrowski jako wiedźmin mi się podobał!
A tak trochę z innej beczki to pomyślałem sobie o Grabowskim jako Zoltanie :)
 
CielaJakub said:
Żebrowski jako wiedźmin mi się podobał!
A tak trochę z innej beczki to pomyślałem sobie o Grabowskim jako Zoltanie :)

DOBRE! Tylko musielby zastosowac tak sama technike jak w LOTR, zeby go zmniejszyc, jak Rhys-Daviesa.
 
bielskip, jak zobaczyłem Twoją pracę pomyślałem sobie o
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/323918/Marilyn+Manson.jpg
może by się zgodził zagrać? i na charakteryzacji by można oszczędzić
 
Top Bottom