Fani przejmują kontrolę - Tydzień Community rozpoczęty!

+
Fani przejmują kontrolę - Tydzień Community rozpoczęty!

Jeżeli jeszcze Wam mało materiałów, którymi zostaliście zasypani w trakcie Tygodnia z Wiedźminem, przygotujcie się na drugą falę! Od dziś aż do soboty każdy dzień będzie przynosił kolejną niespodziankę. Planujemy premiery nowych przygód do Wiedźmina stworzone przez grupy modderskie Ifrit i REDFlame interactive, wywiady, materiały dodatkowe no i oczywiście konkurs. Życzymy dobrej zabawy!
 
Od dziś aż do soboty każdy dzień będzie przynosił kolejną niespodziankę. Planujemy premiery nowych przygód do Wiedźmina stworzone przez grupy modderskie Ifrit i REDFlame interactive, wywiady, materiały dodatkowe no i oczywiście konkurs. Życzymy dobrej zabawy!
W tym tygodniu, czyli na przykład w następny poniedziałek? Sorry, nie mogłem się powstrzymać :) A tak na poważnie to swietna wiadomość!
 

SaLi

Forum veteran
Pozyjemy - zobaczymy.Jakis taki zly duch i niewiara mnie dopadla po opoznieniu updata... ;D
 
CZekamy z niecierpiliwością (zwłaszcza na NOWE PRZYGODY!!)Podoba mi się Wasze Redzi podejście do fanów skutkujące zresztą zaangażowaniem społeczności i owymi stworzonymi przez nich przygodami. Jeszcze raz gratulacje za Enhanced Edition!
 
SLI said:
Pozyjemy - zobaczymy.Jakis taki zly duch i niewiara mnie dopadla po opoznieniu updata... ;D
Więcej nadziei ;)Zapowiada się ciekawie to wszystko, szkoda że w piątek muszę wybyć na kilka dni, pewnie wtedy będzie najciekawiej
 
Ja dopiero czekam za przesyłką z Updatem - mam do przejścia Cenę Neutralności (nie miałem czasu wcześniej) i Efekt Uboczny, a tutaj się dowiaduję, że tak szybko dostępne będą nowe przygody (mam nadzieję, że będą dostępne polskie napisy :))
 
Cheatmaster said:
Ja dopiero czekam za przesyłką z Updatem - mam do przejścia Cenę Neutralności (nie miałem czasu wcześniej) i Efekt Uboczny, a tutaj się dowiaduję, że tak szybko dostępne będą nowe przygody (mam nadzieję, że będą dostępne polskie napisy :))
Ifrit jest polską grupą moderską więc tuaj raczej nie ma się o co martwić. A dla RedFlame tłumaczą bodajrze chłopcy z witcher.phx.pl z tego co wiem.
 
No cóż, powiem szczerze, że nie spodziewałem się premiery modów w tym tygodniu. Radość z tej informacji psuje mi tylko pesymizm niektórych użytkowników, gdyż wydaje mi się, że jest to pesymizm uzasadniony :p. Mam jednak nadzieję, że nas nie zawiedziecie i doczekamy się tych nowych przygód w tym tygodniu :).
 
Nie znam firmy, która daje więcej. Większość gier działa na zasadzie - kupiłeś grę no to papa! Widzę, że prowadzicie stosunkowo nowatorską politykę zyskując stałych fanów. Wiedźmin to wasza pierwsza gra, ach strach co dostaniemy w przyszłości :D
 
Kurdę, kolejny tydzień będę sprawdzał po pare razy stronę wiedźmina ^^A że tak zapytam... czy będzie dubbing? Czy tylko napisy? Aktorzy są tak genialni, że aż żal grać bez ich głosów ^^
 
EvilPwned said:
Kurdę, kolejny tydzień będę sprawdzał po pare razy stronę wiedźmina ^^A że tak zapytam... czy będzie dubbing? Czy tylko napisy? Aktorzy są tak genialni, że aż żal grać bez ich głosów ^^
Z tego co słyszałem, to w Redflame będą głosy (mogę się mylić), ale co do Ifrita, to chyba nie.
 
godblessfiji said:
godblessfiji said:
Kurdę, kolejny tydzień będę sprawdzał po pare razy stronę wiedźmina ^^A że tak zapytam... czy będzie dubbing? Czy tylko napisy? Aktorzy są tak genialni, że aż żal grać bez ich głosów ^^
Z tego co słyszałem, to w Redflame będą głosy (mogę się mylić), ale co do Ifrita, to chyba nie.
RF - ang. głosyMy - bez głosów
 
Ciekawe czy w tym tygodniu z modów redflame zostanie umieszczony na stronie mod decepetion czy strands of destiny? Jeśli chodzi o strands of destiny to będzie w pełni spolszczony przez chłopaków z witcher.phx.pl na spolszczenie deception nie mamy co liczyć;(. Jeśli znacie książki z serii wiedźmin to powiem wam że akcja deception bedzie w Carreas!!;p
 

Similar threads

Top Bottom