Fani przejmują kontrolę - Tydzień Community rozpoczęty!

+
No to cieszmy się! Nie żebym angielskiego nie znał, ale Polski dubbing jest naprawdę genialny, no i taki... swojski ^^Bo duże lepiej przekleństwa brzmią po Polsku ;D
 

jiti

Forum veteran
EvilPwned said:
No to cieszmy się! Nie żebym angielskiego nie znał, ale Polski dubbing jest naprawdę genialny, no i taki... swojski ^^Bo duże lepiej przekleństwa brzmią po Polsku ;D
Nastawiłbym się jednak na spolszczenie kinowe...
 
jiti said:
jiti said:
No to cieszmy się! Nie żebym angielskiego nie znał, ale Polski dubbing jest naprawdę genialny, no i taki... swojski ^^Bo duże lepiej przekleństwa brzmią po Polsku ;D
Nastawiłbym się jednak na spolszczenie kinowe...
Wątpię żeby tak było bo redflame nie miało by na to pieniędzy(A szkoda).
 
MarcusFenix said:
MarcusFenix said:
MarcusFenix said:
No to cieszmy się! Nie żebym angielskiego nie znał, ale Polski dubbing jest naprawdę genialny, no i taki... swojski ^^Bo duże lepiej przekleństwa brzmią po Polsku ;D
Nastawiłbym się jednak na spolszczenie kinowe...
Wątpię żeby tak było bo redflame nie miało by na to pieniędzy(A szkoda).
Na to żeby pozmieniać tekst z angielskiego na polski? Chyba jednak nie będzie z tym problemu ;)
 
Tak bedzie to spolszczenie kinowe. Proces udzwiekowiajacy bylby strasznie czasochlonny i skomplikowany..
 
vanworden said:
Tak bedzie to spolszczenie kinowe. Proces udzwiekowiajacy bylby strasznie czasochlonny i skomplikowany..
Czyli nie ma mowy o dubbingu ???Tylko o napisach
 

SaLi

Forum veteran
Michax said:
Michax said:
Tak bedzie to spolszczenie kinowe. Proces udzwiekowiajacy bylby strasznie czasochlonny i skomplikowany..
Czyli nie ma mowy o dubbingu ???Tylko o napisach
Jak kolega Van ma Ci to napisac dosadniej?"Nie bedzie mowienia tylko literki"?Jakiez to niespodzianki na dzis szykujecie? ;D
 
A jaka niespodzianka na dziś ?. Bo miały być codziennie jakieś :p. Może tą niespodzianką jest brak niespodzianki ;p. Rzeczywiście taka niespodzianka by mnie zaskoczyła xD
 
Moim zdaniem głos geralta po angielsku brzmi głupio a przekleństwa po polsku brzmią o wiele lepiej niż po angielsku
 
Po raz pierwszy jestem wdzięczny "Wiedźminowi" ,że mnie wywalił do Windowsa.No to przyłączam się do czekających na nawałę atrakcji.
 
Aalaron said:
Po raz pierwszy jestem wdzięczny "Wiedźminowi" ,że mnie wywalił do Windowsa.No to przyłączam się do czekających na nawałę atrakcji.
Did I miss something?Chyba nie... więc radzę popatrzeć na daty... tydzień community skończył się ponad miesiąc temu. Odsyłam do newsów z tamtego okresu :)Geral1000, proszę przestań spamować i robić tutaj wykopaliska archeologiczne, bo dam Ci ostrzeżenie. Upominam ostatni raz.
 

Similar threads

Top Bottom