Fanowski Film

+
Jeszcze komentarz twórców:
Zdjęcia do teasera zrealizowane zostały w maju minionego roku podczas prób w studiu i nie odzwierciedlają jakości, charakteryzacji itd. naszej finalnej produkcji.
Teaser powstał w ramach zajawki i nie ma żadnego powiązania z tematem filmu nad którym pracujemy.
Jesteśmy świadomi wielu braków i niedoróbek w teaserze, więc nie musicie nam o nich przypominać:)
Pozdrawiamy, ekipa filmu krótkometrażowego non-profit "Geralt of Rivia"

Od Siebie dodam, że nie wygląda to jak Hobbit, ale dam mu szansę i poczekam na rozwój wypadków.
 
Na moje to wygląda całkiem przyzwoicie, przynajmniej jak na fan-film. Zresztą zobaczymy, jaka będzie finalna jakość.
 
Jak na fanowski film to nie jest źle, tym bardziej jak sami twórcy mówią jest tam wiele braków i niedoróbek. Czekam na więcej, dopiero wtedy będzie można oceniać ;)
 
Panowie , wytrwałości, wytrwałości i raz jeszcze wytrwałości :) . Wierzę , że to, co pokażecie finalnie, będzie na bardzo dobrym poziomie (fan-filmu). Trzymam za Was kciuki !

Pozdrawiam
KolekcjonerX
 
Jak na fan-film, to mnie się podoba. Scena z 0:15 sekundy filmu wygląda sztucznie, jednak wszystko jest tu podrysowane/przerysowane, ale to jest jakiś pomysł i utrzymanie jakiejś konwencji. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń :)
 
Jestem trochę rozczarowana. Spodziewałam się sceny walk z jakimiś sympatycznymi potworami, a tutaj Geralt rąbie ludzi. Nieodmiennie kojarzy mi się to z polityką (choć wiem, iż to moje zboczenie). IMO Geralt przypomina bardziej Vesemira niż Geralta. Przynajmniej jakoś takie wrażenie na mnie wywiera.
Ideę projektu jak najbardziej popieram i czekam na zdjęcia finalne.
 
Top Bottom