Fanowski kościany poker

+
Fanowski kościany poker



Jeden z naszych fanw podesłał nam ostatnio zdjęcia zestawu do gry w kościanego pokera domowej roboty. Mimo, że jest to tylko replika przedmiotu występującego w pierwszym Wiedźminie, to przyznacie sami, że wygląda on, jakby został żywcem wyjęty z naszej pierwszej gry. Autor dzieła użył do konstrukcji dębowej deski, a malowidło wykonał przy pomocy pasteli, ktre następnie zostały dodatkowo pokryte lakierem. Stworzenie tego zestawu zajęło płtora miesiąca.



Czy są wśrd naszej społeczności jacyś inni domorośli kowale lub stolarze? Jeżeli tak, to zachęcamy do podzielania się z nami Waszymi pracami!
 
Dobra... spróbuję coś wykuć z kolegą sensownego :) (Jedną rzecz ode mnie REDzi chyba mają na składzie) :)
 
Ładnie mu wyszedł. A z tego co kojarzę to temat kościanego pokera ręcznie robionego był też jakieś pół roku temu poruszane na naszym forum i tam i w tym temacie też są ładę zestawiki do kościanego pokera przedstawione.
 
Tutaj jest kolejny fanowski poker:

http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/26644-wiedzminski-poker-recznie-robiony-kopia-na-bazie-glownie-witchera-ii/

Mają ludzie telent :)
 
Czemu to pojawia się dopiero teraz :D? Ludzie naprawdę mają talent, ale jednak bardziej podoba mi się ten do którego Wallace podał już linka (i tak oba robią duże wrażenie).
 
Bardziej podoba mi się ten z forum. Tam już ze trzy osoby go robią i zaglądnijcie tam, bo są linki ze zdjąciami w trakcie tworzenia pokerka jakbyście chcieli sami zrobić. Ja mam zamiar wziąć się za to w wakacje.
 
Też muszę coś takiego zrobić! Wyrzynarką wytne elementy. Lecz potrzebuję od Redów zdjęć kościanego pokera o odpowiednich wymiarach, abym sobie naklejij na drewno. Nie jestem w końcu malarzem jak kolega :). Możę wydacie do pobrania obrazki ze zdjeciami pokera w postaci pdf?
 
Myślę, że może obraz/obrazek ze środka, bo reszta to tylko lakier. Ale jak się nie umie malować (jak ja) to myślę, że można do środka dać jakoś ładnie spreparowane zdjęcie z motywem DANSE MACABRE.
 
WOW! Aż chce się grać. To podpowiedź dla REDów co chcemy zobaczyć w edycji kolekcjonerskiej trzeciej części! :)
 
No to jeszcze tylko skórzane kubki i porządne kości (to co dostaliśmy wraz z EK nie nazwałbym kośćmi) i można grać. Na przykład w pubie o to kto stawia następną kolejkę ...

I oczywiście uznanie dla autora który to wystrugał .
 
No REDZI chyba widzicie że brakuje mu jednego kompletu kostek... Może mu tak załatwicie? ^^

Też zrobiłem coś takiego...
... Ale lepiej nie bd pokazywał bo tylko sobie wstyd przy tym zrobie :D
 
Top Bottom