Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Triss z twarzy wygląda na strasznie wygłodzoną... I jeszcze ten uśmiech i jak patrzy na Zoltana. Zaczynam się bać o to, co się później z krasnoludem stało xD
 
Też zamierzam zrobić coś z Wiedźminem w SFM. Gify na forum! Planuję:
-Dawniej było o wiele lepiej.
-Co do ***?
-Dis gonna b gud.
Pewnie do premiery się wyrobię.
 
Z cyklu: "Gdyby Geralt jakoś pojawił się w Japonii"; Wersja samurajska Wiedźmina - Jane Lysa:

Naramienniki z puzzli ;)
 
Jako że autora obserwuję na wielu stronach, to ten art wielokrotnie przewinął mi się przed oczami - a ani razu się nie skapnęłam, że to Ciri, nosz. Świetna!
 
Chyba pierwsza od bardzo dawna wizja Ciri która ani trochę mi nie podchodzi. Panna na arcie bardziej nadałaby się na Iskrę :p
 
Z białymi włosami :(

Zdałem sobie sprawę, że w W3 przeszkadzają mi tylko dwie rzeczy. Tyle, że takie, które zawsze będę miał przed oczami, czyli wdzianka Geralta oraz włosy Ciri. Jak nie jedno, to drugie będzie na monitorze i będzie mnie kłuło w oczy.
 
Last edited:
Akurat w kwestii Wiedźmina Torpeda jest jednym z najlepszych speców jakich miałem okazję czytać. Niektóre teorie może są zbyt śmiałe na moje oko, ale nie sposób odmówić ogromu pracy i chęci w tworzeniu interpretacji i przede wszystkim chronologii.
 
Być może, ale w kwestii designu postaci w grach to jest raczej amatorem teoretykiem. Ja słowa "patrz i ucz się" zawsze odbieram protekcjonalnie a w tym przypadku nie ma mowy o innym znaczeniu.
 
Last edited:
Top Bottom