Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Broda. Wszędzie broda. Otwieram lodówkę, a tam Geralt ... z brodą.

Rysunek, który jednak niesie ze sobą jakąś wartość artystyczną i świadczy o kunszcie i umiejętnościach jego autora, a ty się skupiasz na brodzie - i to tylko dlatego, że odbiega od twojej wizji postaci.
Zamiast się tak zapędzać w tej krytyce "copyart", można wziąć pod uwagę, że dla niektórych prawdziwy Geralt to ten, którego można zobaczyć w grze. I on, często gęsto, chodzi zarośnięty.
I już.

Last edited:
Rysunek, który jednak niesie ze sobą jakąś wartość artystyczną i świadczy o kunszcie i umiejętnościach jego autora, a ty się skupiasz na brodzie - i to tylko dlatego, że odbiega od twojej wizji postaci.
Tak już mam. Nie mówię, że ten art niefajny, bo fajny.

Bo tak był zaprojektowany. Geralt z gry bez brody wygląda jak ilustracja do licznych memobrazków pokazujących brodacza twardziela mogącego łupać kamienie samym spojrzeniem, który po zgoleniu zarostu magicznie zmienia się w idola nastolatek. Czyli pozer. Dym w oczy. Rekwizyt teatralny. Ofiara mody.
Prawdziwy Geralt zabiłby go śmiechem.
Ale mu naubliżałem.

ed
W ciemnej bramie, z gębą noszącą ślady popijawy połączonej z mordobiciem, to nawet Justin Bieber miałby szansę wyglądać na coś zbliżonego do faceta.

Last edited:
który po zgoleniu zarostu magicznie zmienia się w idola nastolatek
E tam.

W ciemnej bramie, z gębą noszącą ślady popijawy połączonej z mordobiciem, to nawet Justin Bieber miałby szansę wyglądać na coś zbliżonego do faceta.
Lepiej?

Przyznaję się.
Zdjęcia mordy zrobione są z modem "Weathered Face". Jeżeli grasz na pececie (a o ile mi wiadomo - grasz), to polecam. Geralt ma dzięki niemu mniej wymuskaną japę, widać że wiekiem chłop jest doświadczony.

Last edited:
Last edited:
Jak nie mam nic do brodatego Geralta (a nawet wręcz przeciwnie), tak drugi art to pod tym względem jakaś pomyłka. Muszę to szybko wyprzeć z pamięci (chociaż Ciri fajniuchna). Pierwszy i trzeci art świetne.

Przypuszczam, że Triss po tej bitwie wyglądała znacznie gorzej. Na pewno nie miała włosów. Ale przyjmijmy, że jest to coś w rodzaju symboliki.
Ja daję dzięka za czwarty, podoba mi się kompozycja. Trzeci też może być, bo Geralt bez brody. Tylko dlatego zapewne, że jej nie widać, ale na bezrybiu i utopiec ryba.

Tak, Triss po bitwie na wzgórzu Sodden nie miała włosów, a książkowy Geralt nie cierpiał zarostu.

Jednak te detale nie umniejszają ładnym artom :)...

@Szincza to jest ta zastępująca Halabardników, czy dodali jakoś jako inny przedmiot?
W każdym wariancie zbroja zastępuje pancerz wiarołomcy.
Ściągasz ten, który ci najbardzej odpowiada.

Nie musisz go szukać, dostajesz (pełny zestaw) wraz z wykonaniem zadania mistrzowskiego płatnerza.

Top Bottom