Fanowskie galerie na DeviantArt

+
"Sezon burz": strona 39, "wers" 18. Jaskier ma blond włosy.

A to obrazek z intera:

 

Guest 3669645

Guest
@up Yennefer jest najlepsza, bardzo dobrze oddana jak dla mnie :p Ciri wygląda jak 40 latka co najmniej, uroda trochę nie ta, powinna być bardziej "jak u dziecka". Jaskier moim zdaniem wypadł najgorzej, jakiś taki... Kiczowaty? Z twarzy przypomina mi pewnego wieśniaka z bagien, któremu cegła spadła na głowę :D Wersja REDów jest idealna.
 
Adventus said:
@up Yennefer jest najlepsza, bardzo dobrze oddana jak dla mnie :p Ciri wygląda jak 40 latka co najmniej, uroda trochę nie ta, powinna być bardziej "jak u dziecka". Jaskier moim zdaniem wypadł najgorzej, jakiś taki... Kiczowaty? Z twarzy przypomina mi pewnego wieśniaka z bagien, któremu cegła spadła na głowę :D Wersja REDów jest idealna.
Mi też tylko Yen z tych rysunków pasuje. Ciekawym REDowskiej wizji Yen i Ciri
Co do pozostałych... Patrz wyżej
 
Prace AnoR są świetne, ale jej największą zaletą według mnie jest jej styl. Wyrobiła sobie na tyle oryginalny sposób tworzenia prac, że widząc art nie sposób nie poznać, że jest stworzony przez nią. Osobiście najbardziej podoba mi się jej Triss i Yennefer, tylko w tej ostatnie wersji :)
 
Wallace said:
Właśnie miałem to wrzucić, ale żeś mnie uprzedził, wrzucę to:


Zdecydowanie najlepiej wypada Yen. Jednak nawet ją bym nieco postarzał bo "swoje lata" ma ;) ... Wiem, że jest czarodziejką ale mimo wszystko.
Ciri wypadła średnio i, jak słusznie zauważono, za staro. Wedle wytycznych z książek i gry (jeśli Wiki się nie myli, bo osobiście nie mam pamięci do dat :p ...) Ciri powinna mieć w najnowszym Wiedźminie 21 lat (Wiedźmin 3 rozgrywa się w 1272 roku, a Ciri urodziła się w 1251, więc rachunek jest oczywisty; chyba że wydarzenia jakoś zbytnio rozbiją się w czasie, w co wątpię).
Oczywiście pomijam te wszystkie równoległe światy i podróże pomiędzy nimi.
Jaskra pozwolę sobie przemilczeć.
 
Fajnie narysowane. Styl też fajny. Twarz Jaskra, a tym bardziej Ciri mi nie bangla, Yen też mi nie guści. Moje wyobrażenie tych postaci jest z goła inne. A może link do galerii? http://jusanor.deviantart.com/ nie działa - nie ma takiego użytkownika?
 
Ciri wygląda staro, bo tak chciała artystka - przecież sama napisała, że chciała stworzyć dorosłą Cirillę.

Za staro IMHO wygląda Jaskier. Jeśli miała to być wersja z "Sezonu", to grubo za staro, skoro miał wówczas koło dwudziestki.
 
zi3lona said:
Zdecydowanie spam. Miło, że Wam tak wesoło, ale proszę zaprzestać.
Rozkaz! Już przestajemy ;)/>

Od TERAZ.

softnąłem, bo od jakiegoś czasu (hue hue, czyżby niziołków?) Smiki na duże ciśnienie na posiadanie ostatniego słowa (właśnie przy uwagach od modów) - zazwyczaj olewam, ale tym razem mam dość
następnym razem go opier... znaczy zwrócę mu uwagę :-D
/sz
 
Top Bottom