Fanowskie galerie na DeviantArt

+
I tak oto z tematu, który miał być tematem o DeviantArcie znowu robi się temat na temat (xd) kto kim i czemu :p
 
zi3lona said:
Mimochodem, to wytykasz jej wiek. Nie wypieraj się!

:D

A co ma piernik do wiatraka, poza taką samą ilością liter? Typ, Bellucci mi nie pasuje, bo jak dla mnie jest za stara. Jeśli mi ktoś uściśli do Bellucci z przełomu lat '80 i '90 to luz, wtedy się z nim zgodzę, co i tak nie przeszkodzi mi z całym moim subiektywizmem wskazać Evy jak faworytki. xP
 
A wiecie co jest najlepsze? Jak już (jeśli...) REDania da nam obie postaci na talerzu (monitorze), po pół roku żadne z nas nie będzie w stanie wyobrazić sobie obu pań w jakimkolwiek innym wydaniu. XD Tak było z Geraltem w moim przypadku. Z Triss. Z Vesemirem i kompanią.

Od premiery Wiedźmina czytanie Sagi nie wymaga zbyt wiele wyobraźni. :p
 
bassiunia said:
A wiecie co jest najlepsze? Jak już (jeśli...) REDania da nam obie postaci na talerzu (monitorze), po pół roku żadne z nas nie będzie w stanie wyobrazić sobie obu pań w jakimkolwiek innym wydaniu. XD Tak było z Geraltem w moim przypadku. Z Triss. Z Vesemirem i kompanią.

Mi Geralt z W2 na początku strasznie nie pasował, wyglądał jak góral z Podhala, ale teraz bardziej mi się podoba niż ten z W1. Gorzej jest z Triss, nie wiem czemu zrobili z niej takiego perfidnego rudzielca. W książce miała włosy kasztanowe, a to raczej ciemny brąz z ewentualnym rudym połyskiem.
 
Nic nie mam do Triss z W2, już w jedynce była zbyt czerwona. W trójce też zostanie ruda. Zastanawiam się tylko skąd taka interpretacja koloru kasztanowego i dlaczego nazywasz mnie Dorotką :confused:
 
Szypek 1 : 0 Erynia

 
Erynia said:
Mi Geralt z W2 na początku strasznie nie pasował, wyglądał jak góral z Podhala, ale teraz bardziej mi się podoba niż ten z W1. Gorzej jest z Triss, nie wiem czemu zrobili z niej takiego perfidnego rudzielca. W książce miała włosy kasztanowe, a to raczej ciemny brąz z ewentualnym rudym połyskiem.

Zaprzestań, bowiem nie wiesz, co czynisz. Za post, za dwa, zaczną się pojawiać zdjęcia kasztanów wszem i wobec udowadniające jak kasztanowy jest kasztan i w jakiej korelacji istnieje wobec włosów Triss.

Wspomni jeszcze Waćpanna ma słowa.
 
Czy wiecie gdzie można znaleźć oficjalne plakaty z Wiedźmina 1 i 2 w formie elektronicznej w dużych rozmiarach (w zasadzie bardzo dużych, bo plakatowych=pdf). Chodzi mi o te wszystkie z końców artbooków (w 1 jest coś koło 17 a w drugim nie liczyłem). Mam plik pdf z dziesięcioma plakatami z wieśka 1, ale nie ma tych podstawowych. Szukałem w necie i na forach, lecz nie mogę znaleźć. Może wy macie jakieś tajne pliki na kompie lub wiecie gdzie to znaleźć (Keth, Masos, MM360 /> ).

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc odświeżam ten />
 
Szczerze mówiąc nie wiem, czy plakaty w (bardzo) dużych rozmiarach są oficjalnie dostępne publicznie. Zorientuję się i dam znać.
 
Jakbyś mógł to będę dźwięczny , bo kilka jest dołączonych w formie elektronicznej do płyty z dodatkami z W1 ER Platynowej Kolekcji, ale reszty nie mogę nigdzie znaleźć, więc może być tak jak mówisz.
 
Nie wiem jak w W3 będzie wyglądać Ciri, ale interpretacje Tatyany przemawiają do mnie najbardziej:





 
Torpeda said:
Nie wiem jak w W3 będzie wyglądać Ciri, ale interpretacje Tatyany przemawiają do mnie najbardziej:





Pełna zgoda. Z tego co w sieci krąży, póki co najlepsze iteracje Ciri. Choć myślę, że wciąż za mało tego krąży w internetach. Zdecydowanie za mało. Strasznie mnie interesi jak w wersji Czerwonych się Ciri prezentuje i czy nie popełnią faux paux na miarę dekoltu Triss i w imię jakiejś dziwnie pojmowanej atrakcyjności zmniejszą, lub o zgrozo pominą bliznę na jej poliku.
 
Torpeda said:
Nie wiem jak w W3 będzie wyglądać Ciri, ale interpretacje Tatyany przemawiają do mnie najbardziej:




Wow, ta pierwsza jest świetna!
 
Nars said:
Pełna zgoda. Z tego co w sieci krąży, póki co najlepsze iteracje Ciri. Choć myślę, że wciąż za mało tego krąży w internetach. Zdecydowanie za mało. Strasznie mnie interesi jak w wersji Czerwonych się Ciri prezentuje i czy nie popełnią faux paux na miarę dekoltu Triss i w imię jakiejś dziwnie pojmowanej atrakcyjności zmniejszą, lub o zgrozo pominą bliznę na jej poliku.
No, to wyobrażenie Ciri jest krótko mówiąc zarąbiste. Więc Redzi - popaczajcie na to i zróbta Ciri na podstawie tego :) No chyba, że macie lepsze pomysły na jej wygląd xD
 
Top Bottom