Fanowskie galerie na DeviantArt

+
A gryf przypadkiem nie zalicza się do maszkar pokoniunkcyjnych? Jeśli nie, to rzeczywiście Geralt nie powinien się porywać na osobniki tego rzadkiego gatunku. Imho na gejmpleju Geralt walczy z gryfem za pomocą miecza stalowego, ale kto wie...
 
Zależy w jakim kontekście rozpatrujecie polowanie na gryfa, w gameplayu Geralt potrzebuje informacji o Ciri, więc zarąbał by pewnie wszystko co by mu kazali...
 
Tak sobie myślę, że przecież gryf to w tym świecie zupełnie normalny drapieżnik, a nie żaden potwór, w dodatku zapewne żyjący w dzikich ostępach i trzymający się z dala od ludzi. Gdzie tam wiedźminom po drodze z gryfami? A nagle awansował na głównego wroga człowieka, niczym jakiś poborca podatkowy albo komornik.
Geralt jest odpowiedzialny za śmierć przynajmniej jednego z nich, co to za nękanie kupców na trakcie wyrok od Gildii dostał. Nie pomnę, czy w KE, czy CzP wzmiankowane to było.

A może gryf na wyginięciu jest i jego łeb to spore trofeum? :)
Akurat stworzenia na wyginięciu wiedźmini oszczędzają.

A gryf przypadkiem nie zalicza się do maszkar pokoniunkcyjnych? Jeśli nie, to rzeczywiście Geralt nie powinien się porywać na osobniki tego rzadkiego gatunku. Imho na gejmpleju Geralt walczy z gryfem za pomocą miecza stalowego, ale kto wie...
A tam, rzadki. Gdyby był wymierający, AS by o tym wspomniał raczej.
 
Kolejna interpretacja Yennefer.

 
Herb Cidaris

Męczę się, męczę, i dużo nie wymęczę.

Wyszedłem z założenia, że chcę połączyć w jednym herbie oba pomysły na herb Cidaris - i czeski, i Mborowy. Ale w międzyczasie przekombinowałem i teraz za kija nie wiem, co z tego wywalić. Bo na razie to kij, pupa i kamieni kupa.

Pomysł 1:

Pomysł 2:

---------- Zaktualizowano 17:35 ----------

Dobra, mam. Który lepszy?
Czy
?
 
Last edited:

Attachments

  • 10608211_854952007861893_4123946284841576497_o.jpg
    10608211_854952007861893_4123946284841576497_o.jpg
    185 KB · Views: 50
Last edited:
Top Bottom