Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Z tym, że skrzynka po Est Est jest do góry nogami. Gdyby ją postawić normalnie, to napis byłby lustrzanym odbiciem, trzeba by odbić całego arta. Poza tym wyobrażenie o Szczurach genialne, lecz podobieństwo poszczególnych postaci mizerne. Mimo wszystko bardzo mi się podoba.
 
Skrzynka jest dobrze, tak jak normalnie by ją ktoś położył by oprzeć na niej stopy, czyli dnem do góry. I napis też jest dobrze.
Ja drogą eliminacji uznaję, że Ciri to ta na górze, bo elfką być nie może, a i tatuaży na twarzy i na piersi raczej nie ma. Tylko że Mistle miała włosy bardzo krókie "ostrzyżona jakby po tyfusie", a widać, że ta przy Iskrze ma włosy dość długie, więc ani tak, ani tak.
Mimo wszystko sam malunek to naprawdę kawał roboty. Widać, że autor sporo pracy włożył w dopieszczenie detali.
Jeszcze jest niewielka możliwość, że autor się rąbnął nieco i zamiast Szczura namalował Szczurzycę i wtedy mielibyśmy do czynienia z sześcioma Szczurami przed przybyciem Ciri. Ale sam w to nie wierzę, bo jednak widoczne jest zgłębienie tematu.
 
raison_d_etre - nie masz racji. Teraz skrzynka wygląda tak:




Jak byś ją postawił normalnie, czyli odwrócił o 180 stopni, to wyglądałaby tak:




Dopiero kiedy odwróconą skrzynkę przerzucę (odbiję) w poziomie, to napis jest poprawny:




Mylisz niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.
... czyli najprościej byłoby odbić ją w pionie (obejrzeć jej odbicie np. w powierzchni przykładowego stawu) by uzyskać właściwy efekt.

Wiem, że się czepiam nieistotnych pierdół. Art jest zacny i te duperele tego nie zmienią.
 
Last edited:
Faktycznie. Mój błąd. To jest odbicie lustrzane wzdłuż osi x, a nie obrócone. Czyli autor zapewne tak właśnie zrobił przed dodaniem napisu na skrzynce. Zamiast dać obrót o 180 stopni, to zrobił odbicie.
 
Top Bottom