Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Fanowskie galerie na DeviantArt



Kilka miesięcy temu pisaliśmy o Wishroomie zbiorze fanowskich prac graficznych inspirowanych Wiedźminem. Dziś mamy dla Was kolejną kolekcję, ktra zasługuje na uznanie.
Witcher-DamNation na DeviantArt to zestawienie najrżniejszych prac stworzonych przez wyjątkowo utalentowanych fanw przygd Geralta. Zachęcamy rwnież do odwiedzenia dwch pozostałych stron na DeviantArt, a mianowicie #TheWitcher2 oraz #TheWitcherFans.
Jeżeli znacie jeszcze inne kolekcje, o ktrych dotąd nie wspomnieliśmy, to śmiało linkujcie je w komentarzach.
 
Zawsze podziwiałem ludzką pasję, a jak jeszcze stoi za tym jakiś talent to...

Vandergrrift said:
Chyba żadna firma nie może się poszczycić takimi fanami jak MY! Szacunek dla tych artystów od rysunków :D

Sądzę, że ludzie siedzący w WoW'ie spokojnie by "nas" przeskoczyli. Ale nie ma co się do nich porównywać z racji różnicy w popularności tytułów. A przed naszym Wieśkiem jeszcze długa droga do stania się popularnym w skali świata.
 
Świetnie! Nowe prace fanów.

Następna galeria do częstego odwiedzania i oglądania wspaniałych obrazków.
 
Wiesiek ma wspaniałych fanów a , co tam WoW ...tu idzie w jakość a nie w ilość i to się liczy :cool: Jakie studio :D (najlepsze) , tacy fani.
 
Zaiste nie znajdziesz li lepszego miejsca na zadanie owego pytania. Jest możliwe iż odpowiedź nań gdzieś przeoczyłem (za to przepraszam), ale sądzę że nikomu krzywda się nie stanie gdy zadam je raz jeszcze. Mianowicie pytanie ów dotyczy artysty dzieła powyższego pod tytułem tematu. Nie tylko tego tematu, gdyż dzieła te przewijają się nieżadko, a i w artbook'u można je znaleść - niestety nie wszystkie jak widzimy na powyższym dziele. I tu pytanie moje kto sprawił tak wytworne obrazy? I gdzie je można znaleźć?

Twórczość fanów bardzo mi się podoba, wręcz niesamowicie. Ale obrazy z Radowidem w temacie "Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera", lub scena batalistyczny w temacie "Ile razy skończyliście Wiedźmina 2?" Podobają mi się nad pojęcie. Z góry kochani Redzi dziękuję za odpowiedź.
 
Jak zwykle bombowo. Niektóre grafiki tam po prostu zapierają dech w piersiach. Jara mnie to strasznie. Jednak fani nigdy nie dorównają mistrzom REDom. Chciałbym zobaczyć jeszcze jakieś prace 2D z waszej stajni.
 
Najbardziej przemawiające do mnie prace ukazujące Yennefer i Ciri. Zapewne wielu może się wydawać, że Ciri jest przedstawiona zbyt młodo, należy jednak pamiętać, że z chwilą zakończenia sagi skończyła ona dopiero 15 lat (Link). Strasznie też podobają mi się prace JustAnor, która to moim skromnym zdaniem powinna zostać zatrudniona przez superNową jako ilustratorka siedmioksięgu.
 
Prace są świetne! Jak ja bym chciał mieć takie zdolności :p Patrząc na obraz Regisa to fajnie że ktoś pomyślał aby umieścić na jego obrazie jego ulubiony atrybut czyli świeże zioła. WOw!
 
Pozostając nieczułym na brak odpowiedzi od Redów a propos artworka powyżej wrzucam:

Mój link

Nie wiem niestety czy ktoś ową stronę już wrzucał, ale myślę że na pewien czas zaspokoi to Wasz głód na dzieła wysokiej rozdzielczości.
 
Top Bottom