Fanowskie galerie na DeviantArt

+
zi3lona said:
Łoles ujął to dosadniej. Ja powiem tylko, że najwyraźniej mamy mocno odmienny gust :p

Nie przejmuj się nobody's perfect :p

I choć de gustibus non est disputandum to chętnie poznam wasze przykłady/ owych gustów, może też się będzie zabawnie.


 
Biorąc pod uwagę różnice wynikające z namalowanego obrazu oraz zdjęcia żywej osoby, nasze gusta, o zgrozo, nie są aż tak odległe, moim zdaniem. A przynajmniej mieszczą się w pewnych granicach interpretacyjnych


BTW Ta modyfikacja pewnie miałaby dotyczyć między innymi biustu :rolleyes:

 
Z niemałą satysfakcją oświadczam:
Pani Bellucci to Yen.Od zawsze.Howgh!
Bez modów. :) ...Znaczy modyfikacji;nie modów-moderatorek. :D
 
Nie chcę wchodzić na drażliwe tematy, jaka postać - aktor pasuje do jakiej postaci z Wiedźmina, bo nie chce mi się potem znów robić wielkiego podsumowania, ale jest kandydatka lepiej od Bellucci nadająca się na Janeczkę:



Rzekłem.
 
Narsereg said:
Nie chcę wchodzić na drażliwe tematy, jaka postać - aktor pasuje do jakiej postaci z Wiedźmina, bo nie chce mi się potem znów robić wielkiego podsumowania, ale jest kandydatka lepiej od Bellucci nadająca się na Janeczkę:



Rzekłem.

Przeca to nasza Pani Moderator Eva Zi3lona,pseudonim Green.
 
Wcale bym się nie obraziła, ale niestety daleko mi. Choć w kwestii Yen i tak obstaję przy Bellucci. Jestem niereformowalna. Eva ma za duże oczy, jak na Yennefer.
 
Narsereg said:
Nie chcę wchodzić na drażliwe tematy, jaka postać - aktor pasuje do jakiej postaci z Wiedźmina, bo nie chce mi się potem znów robić wielkiego podsumowania, ale jest kandydatka lepiej od Bellucci nadająca się na Janeczkę:



Rzekłem.

A czy wcześniej nie chciałeś jej obsadzać w roli Triss?
 
Narsereg said:
Zauważyłem, że ma trzy pieprzyki na ramieniu, które tworzą trójkąt. Niestety muszę się przyznać, że w tym momencie zawładneła mną moja samcza natura i wydawało mi się, że to byłoby idealne miejsce aby ją cmoknąć.
 
Narsereg said:
Eeeee..... Nie? Zawsze miała być Janeczką.
Czyli pomieszało mi się. Tyle tych kandydatek było, oczekiwań co do farbowania włosów, zmiany koloru oczu, że już nie pamiętam kto miał być kim.
 
Narsereg said:
Nie chcę wchodzić na drażliwe tematy, jaka postać - aktor pasuje do jakiej postaci z Wiedźmina, bo nie chce mi się potem znów robić wielkiego podsumowania, ale jest kandydatka lepiej od Bellucci nadająca się na Janeczkę:



Rzekłem.
"Pani z Vengerbergu słynęła ze swojej urody , była niezwykle piękna. Miała gęste , długie , czarne loki , przenikliwe , fiołkowe oczy i bladą cerę."
pani ze zdjęcia nie jest brzydka, ale moim zdaniem nie jest niezwykle piękna, Triss z gry mi się już bardziej podoba, a ja nie mam fetyszu pixeli ;p Bellucci jest piękna, myślę że więcej osób by powiedziało że Monica Bellucci jest niezwykle piękna niż Eva Green :)



Tu mi się bardzo podoba Monica Bellucci: [media]http://www.youtube.com/watch?v=CB1wBfWqeU4[/media]

Trochę offtopic się zrobił ;p

BTW [media]http://www.witchernexus.com/imageshare/images/1874728-1307785757.jpg[/media] ta komixowa Yennefer przedstawiona w W2 spodobała mi się :) I nie mam na myśli jej cycków w tym przypadku :)
 
Swooneb said:
pani ze zdjęcia nie jest brzydka, ale moim zdaniem nie jest niezwykle piękna(..)

Problemy ze wzrokiem, w tak młodym wieku?

Swooneb said:
BTW [media]http://www.witchernexus.com/imageshare/images/1874728-1307785757.jpg[/media] ta komixowa Yennefer przedstawiona w W2 spodobała mi się :) I nie mam na myśli jej cycków w tym przypadku :)

Widać, że obraz zgodny z kanonem, co pozwala wdrażać ostrożny optymizm przed W3. Z drugiej strony w zależności od tego jak spojrzeć na obrazek, można odnieść wrażenie że prawy cycek Yen, jest szerokości jej talii...
 
No weeeeś, to konwencja. Geralt tu wygląda jakby pochodził z tzw. ciepłych krajów, jak się weźmie pod uwagę, że jest brązowy :p
 
Bellucci jest piękna, bardzo dobra aktorsko, pasująca do archetypu, ale za stara na Yen. Green jest piękna, utalentowana, pasująca do archetypu i nie za stara na rolę Yen. Tyle.
 
Aale aale, my nie obsadzamy tu roli w filmie, tylko wskazujemy typy. Cóż stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać młodszą Bellucci?

P.S.
Ejdżysta!:p
 
zi3lona said:
Aale aale, my nie obsadzamy tu roli w filmie, tylko wskazujemy typy. Cóż stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać młodszą Bellucci?

P.S.
Ejdżysta!:p
Dałbym orena, ale niestety moderatorzy mają zakaz brania łapówek ;p

To w ramach dbania o morale :)
z.
 
zi3lona said:
Aale aale, my nie obsadzamy tu roli w filmie, tylko wskazujemy typy. Cóż stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać młodszą Bellucci?

P.S.
Ejdżysta!:p

Ej, no ja też wskazuje, typy, tylko mimochodem wspominając o tym, że obie są świetnymi aktorkami.

:cool:
 
Top Bottom