Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Bardzo proszę osoby, które czytały nową powieść ASa o to, żeby nie psuły zabawy innym. No serio - jest temat, odpowiednio oznaczony, proszę nie zdradzać fabuły w innych wątkach.
 
SMiki55 said:
Pfff. Do tematu o fanartach nie można wejść, bo nawet tu można natrafić na spoilery. To jak z tym kawałem:

Poniedziałek: włączam telewizor. Macierewicz.
Wtorek: czytam gazetę. Macierewicz.
Środa: słucham radia. Macierewicz.
(...)
Niedziela: boję się otworzyć konserwę.
Przepraszam to nie miejsce na offtop ale nie mogę się powstrzymać:
Niedziela - Konserwa - Kwaśniewski :D
 
Pytanie z innej beczki co by nie rozmawiać o sezonie burz, gdzie mogę znaleźć tapety dobrej jakości w rozmiarach dajmy na to na tapetę komórki? :)
 
Bloed said:
Mi zaś ten cały ogr bardziej przypomina mutanta z W1 ale to tylko moje zdanie.
nie tylko twoje :p

Na concept artach widać było laboratorium z mutanatmi, może czarni wejdą w posiadanie mutagenów Salamandry i stworzą własne monstra. W w2 była też mowa i ich broni biologicznej, fajnie byłoby zobaczyć wojnę totalną w realiach średniowiecznego fantazy.
 
Geralt z Rivii i złoty smok. Chciałbym w W3 zobaczyć wiadomo kogo, choćby w ludzkiej postaci />.

http://darksorrow666.deviantart.com/art/Geralt-and-the-Dragon-410723675


Fan art Wiedźmina. Swoją drogą bardzo podoba mi się jego zbroja, szeroka w barkach, kołnierz jest, skórzana, a nie z kolczuga czy innym dziwnymi rzeczami . Tylko brakuje ćwieków na naramiennikach.

http://zloy-caleb.deviantart.com/#/art/Geralt-410797443?hf=1
 
Jakoś tak mało wiedźmiński ten smok. Już ten nieszczęsny gif z serialu wyglądał ciekawiej...
 
robert70r said:
@up, Racja. Sam smok, jako smok jest ok., ale... No właśnie.

Taka wizja artysty, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia, bądź co bądź smok niby nie "wiedźminowy" ale z opisem z książki się zgadza jak większość wyobrażeń smoków ze smokiem z W2 włącznie. Chciałem tylko pokazać fan art którego mogliście jeszcze nie widzieć. Może ktoś sobie na tapetę ustawi .
 
Arraqnz said:
Taka wizja artysty, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia,

Otóż to. Poza tym ciekaw jestem, jaki to smok mieści się w kanonie "wiedźmińskim", a jaki nie. :p
 
Na szczęście nie tylko artyści z Cd Projektu mają monopol na wiedźmina, ten smok jest ok według mnie. Ale jak mówił Letho : "de gustibus non est disputandum"
 
Ten jaskier jest niczego sobie. Śmieszek-kasanova niezłe połączenie. Swoją drogą, ciekawe czy bardzo zmieni się wygląd twarzy znanych nam postaci...
 
Tak po prawdzie, to jedna z najlepszych jak dla mnie twarzy Jaskra. Nawet blond włosy mu nie przeszkadzają ;) Tylko strój nieco... dziwny.
 
Top Bottom