Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Śliczne, naprawdę, ale kompletnie nie współgra z moim wyobrażeniem zarówno otoczenia, jak i samego Cahira.
 

Guest 3669645

Guest
Ano, Cahir coś staro wygląda, a młodzieniec to był :p

Zawsze na artach coś nie tak z wiekiem bohaterów... :D
 
Moje wyobrażenie Cahira i Ciri całkowicie przejął ten obraz:
Ten również wpasowuje się w ramy:
 
Nejm said:
Geralt trochę jak samuraj na emeryturze ;)/>/> Katany brakuje. Ale art porządny.
Minę Geralt ma na tym arcie jak wściekły samuraj na emeryturze. Sam art całkiem ładny. :)
 

Guest 3669645

Guest
Rustine said:
Moje wyobrażenie Cahira i Ciri całkowicie przejął ten obraz:
Ciri wyszła bardzo dobrze. Cahir wyszedł jak nastoletni Severus Snape :p

Rustine said:
Ten również wpasowuje się w ramy:
Tu też jakiś 15 letni dzieciak :)
 
Koleś który grał Jona Snow byłby całkiem niezły. Podany w temacie o Hollywood bodajże, a nazywa się Kit Harington.
 

Arraqnz

Guest
Ja widzę multum podobieństw ale nie będę się kłócił. Nie mów mi jaka jest prawda, bo nikt jej nie zna, prawd jest wiele i każdy ma swoją.
 

Guest 3669645

Guest
Wyglądają identycznie. Może niektórzy tu mają w mózgach komputry terminatorów i widzą każdą milimetrową niedoskonałość... :p

Wiedziałem, że Skynet uzyska samoświadomość :eek:
 
Jak dla mnie ten Cahir to pomieszanie pokazanego tu już pana + Bena Barnesa.
Tylko jakiegoś odpowiedniego zdjęcia nie mogę znaleźć, ale zawsze jak widzę ten art to myślę "O, Kaspian". ;p
 
Pan, którego wymieniłaś jest identyczny. Niebieskie oczy i mamy idealną postać z arta. Natomiast ten, którego podawali powyżej nie ma ani jednego wspólnego punktu, oprócz włosów oczywiście.
 
Rustine said:
Pan, którego wymieniłaś jest identyczny. Niebieskie oczy i mamy idealną postać z arta. Natomiast ten, którego podawali powyżej nie ma ani jednego wspólnego punktu, oprócz włosów oczywiście.
Może nie identyczny, ale ma bardzo podobne rysy twarzy i jest bardziej podobny niż ten aktor który był pokazany poprzednio ;p
 
Rustine said:
Tylko fryzura ich łączy. Kompletnie inne twarze.

tu wymiana kilku opinii

Rustine said:
Ja widzę multum podobieństw ale nie będę się kłócił. Nie mów mi jaka jest prawda, bo nikt jej nie zna, prawd jest wiele i każdy ma swoją.
Być może program do rozpoznawania twarzy stosowany przez Federalnych na lotniskach w USA miałby inne zdanie, lecz dla mnie te twarze są podobne. I to bardzo - bardzo. A do tego nawet nie kłóci się specjalnie z moim wyobrażeniem o młodym Nilfgaardczyku - dostosowało się ;) .
 
Top Bottom