Fanowskie galerie na DeviantArt

+
raisond said:
Podobno w marcu na poznańskim Pyrkonie będzie można zostać ofiarą succubusa. Przypuszczalnie demon ten przebrzydły będzie wyglądał tak.
Jeżeli ktoś potrzebuje więcej informacji, to może coś tutaj uda się dowiedzieć.


I jeszcze cosplay w duecie.
Więcej zdjęć.
Subkkub bardzo mi się podoba. :)
Cosplay również bardzo fajny. Link odsyła do strony głównej deviatart.
Tu link do cosplay
 
Bonhart przed Wieżą Jaskółki..
Gdzieniegdzie może zbyt jaskrawe, ale pomysł ciekawy..
Autorka: http://steamey.deviantart.com/gallery/
 
SMiki55 said:
Bonhart ma IMO za dużo włosów na głowie, ale jest gut :)/>
I nie w tym kolorze co powinien, oraz jest za mały i powinien być starszy(patrz na łapy).
 
Lepszy niż obecny, nie różniący się od Saurona i podobnych osobników z innych gier, ten jest zdecydowanie orginalniejszy.
 
Mi się jednak bardziej od powyższego artu i wizji Redów podoba ten Gon z obrazka Iris. Pod Wieżą Jaskółki. Wyobrażałem go sobie w książce niemal identycznie. Bez żadnych zbroi Saurona, nabijanych setką ćwieków, kolczastych i tak ciężkich, że szkoda gadać. Tutaj przynajmniej przypominają prawdziwe upiory. No i z "twarzy" są takie jakby bardziej elfie od tego pana w kapturze powyżej.
 
Ja zawsze myślałem, że Gon wyglądał jak jeździec z okładki Czasu pogardy:

Dopiero po jakimś roku się skapnąłem, że to rycerz z komiksu
 
@up
A to nie jeden z dwóch rycerzy co łapali Ciri na pustyni? Ten co jego hełm miał jakoby przypominać morsa (że niby te kły)?

E:
Towarzysz Błękitnego podkłusował, zatrzymał się z tyłu. Jego dziwaczny szyszak ozdobiony był dwoma pasami skóry zwisającymi z zasłony i wyglądającymi jak dwa wielkie wąsy lub morsie kły. W poprzek siodła Dwa Kły trzymał groźnie wyglądającą broń, przypominającą nieco szponton noszony przez gwardzistów z Cintry, ale mający znacznie krótsze drzewce i dłuższe żeleźce.
Czas pogardy, str. 281
 
Nom, to chyba ten. Choć w jednym z komiksów był identyczny, w identycznej pozie.

Komiksy powstawały chyba mniej więcej w tym samym czasie, co Saga. Może gdy Polch narysował okładkę, rycerz tak mu się spodobał, że postanowił umieścić identycznie odzianego w komiksie?
 

Guest 3669645

Guest
Solan7 said:
Bez żadnych zbroi Saurona, nabijanych setką ćwieków, kolczastych i tak ciężkich, że szkoda gadać. Tutaj przynajmniej przypominają prawdziwe upiory
Tyle że w książce były chyba tylko avatary-upiory, w grze będą oryginalne elfy w cudacznych (mających wywołać przerażenie u wieśniaków) zbrojach -_O
 
Top Bottom