Fanowskie galerie na DeviantArt

+
To Twojego autorstwa? Twarz świetna, bałbym się. Kurtka ewidentnie zdarta z wiedźmina. Dół trochę orientalny, no i te kierpce ;)
 
Chciałem powiedzieć, że się nie znacie i ta Ciri z postu Torpedy jest świetna, zdecydowanie najlepszy art z tych trzech. :p
 

Arraqnz

Guest
Z Tumblr'a, BOSKIE!!!

 
@UP, niezłe :).

Jeszcze takie zimowe, a u nas z tą zimą kiepsko to jeszcze dodatkowy sentyment się uaktywnia.
 
Obrazek faktycznie miażdży siedzenie. Wygląda bardziej na kadr z filmu, aż czuć ten mrok zapadającego wieczora i skuwający wszystko mróz. Chaty zatrzaśnięte na cztery spusty i radź se sam, Geralt. W dodatku śnieg w końcu ma niebieski odcień jak w rzeczywistości o takiej porze, a nie bielutki puszek idealny do ulepienia bałwana. Mega :)
 

Guest 3669645

Guest
To nie miecze... To widły :D I brakuje chyba śladów w śniegu po kopytach, 1/10
 
Okładka gry jest brzydka. A pasek PS4 jeszcze bardziej ją szpeci - raz że niebieski pasuje jak pięść do nosa, dwa że konsola.
 
Drugi obrazek niezły (ładna kolorystyka - od szarości i stonowanych braw do żywego światła ognia). Jedynie z twarzy Geralt wygląda zbyt staro.
 

Arraqnz

Guest
Vojtas said:
Okładka gry jest brzydka. A pasek PS4 jeszcze bardziej ją szpeci - raz że niebieski pasuje jak pięść do nosa, dwa że konsola.
Ja jestem ja okładka tylko z głową wilka i logiem, a pokazuję jedynie okładkę od Rosjan ;p taka wizja artysty.

Co powiedzie na to?



 
Top Bottom