Fanowskie galerie na DeviantArt

+

Arraqnz

Guest
Vojtas said:
Ktoś mi dał minusa za krytykę konsoli. Wiedziałem! />
Dam plusa, się trochę wyrówna.

I to jest właśnie wolność słowa i wyrażania opinii. Niestety żyjemy w demokratycznym kraju i jak mamy inne zdanie niż większość to już nie możemy cieszyć się wolnością słowa.
 
Vakliv said:
Dam plusa, się trochę wyrówna.

I to jest właśnie wolność słowa i wyrażania opinii. Niestety żyjemy w demokratycznym kraju i jak mamy inne zdanie niż większość to już nie możemy cieszyć się wolnością słowa.

Z wolnością słowa nie ma to nic wspólnego. Wolność słowa nie polega na tym, aby móc swobodnie kogoś lub coś obrażać. Z krytyką to nie ma nic wspónego (przy okazji nie ja dałem minusy)
 

Arraqnz

Guest
Booraz said:
Z wolnością słowa nie ma to nic wspólnego. Wolność słowa nie polega na tym, aby móc swobodnie kogoś lub coś obrażać. Z krytyką to nie ma nic wspónego (przy okazji nie ja dałem minusy)
I tutaj widzisz - dla mnie on właśnie wyraził swoją opinię, a nie obraził. To było jego zdanie, nie obraził według autora obrazka tylko powiedział, że obrazek jest lipny według niego. Ale nie gadajmy o tym, bo wlecą niebiescy.
 
W temacie głównym o Dzikim Gonie zostało właśnie potwierdzone, że dwa powyższe obrazki nie są dziełem fanów, lecz pochodzą z bardzo wczesnej wersji W3.
 
Booraz said:
Z wolnością słowa nie ma to nic wspólnego. Wolność słowa nie polega na tym, aby móc swobodnie kogoś lub coś obrażać. Z krytyką to nie ma nic wspónego (przy okazji nie ja dałem minusy)
Właśnie wolność słowa polega na tym że możesz obrażać kogo tylko chcesz, i to jest właśnie w niej piękne. I żaden sędzia, religijny radykał czy polityk nie może ci zatkać ust.

EDIT
dziękuje za minusy, choć nie wiem za co je tak w ogóle dostałem
 

Arraqnz

Guest
O to to. To nie znaczy, że masz obrażać każdego i wszystkich ale wolność to wolność.

Edit: Tyle, że nikt nikogo nie obrażał. Brawo "zi3lona".
 
Po pierwsze: proszę zakończyć offtop. Po drugie na tym forum obowiązuje Regulamin, który obrażaniu kogokolwiek zdecydowanie się sprzeciwia.
 

Arraqnz

Guest
 

Guest 3669645

Guest
Chyba na podstawie Conana Barbariana czy innych He-Manów :p
 

Arraqnz

Guest
Czy ja wiem, włosy białe ma, kurtkę nie krępującą ruchów też, tylko miecze mu znowu ukradli .
 
Obrazek fajny, ale rzeczywiście wygląda bardziej jak jakiś barbarzyńca. Co do zbroi, bardzo chętnie zobaczył bym taką, z elementami futra w Wiedźmin 3, na Skellige (nie do końca taką jak z obrazka, żeby nie było nieścisłości).
 
Last edited:

Arraqnz

Guest
Shasiu said:
Obrazek fajny, ale rzeczywiście wygląda bardziej jak jakiś barbarzyńca. Co do zbroi, bardzo chętnie zobaczył bym taką, z elementami futra w W3, na Skellige (nie do końca taką jak z obrazka, żeby nie było nieścisłości).
Problem?
 
@up
Ach, czemu Redzi zrezygnowali z takiego wyglądu, jak na tym arcie? Toć to w całości majstersztyk, zarówno twarz, jak i kurtka :)
 

Arraqnz

Guest
Widać tylko naramienniki, ciekawe jak wygląda od przodu. Ta mi się bardzo podobała na początku, kurtka, trochę kolczugi i futerko jest, bo na Skellige zimno czasem i wiatr wieje. A fryzura? Najlepsza! Inna niż z W1, tamta była taka, że włosy Geralt miał za uszy, a tu ma wszystkie do tyłu, mam nadzieję, że pojawi się taka fryzura, podobna do tej z "Killing Monsters" tylko dłuższe włosy tutaj. I broda też jak z filmu "Killing Monsters" Ten wygląd bardzo mi odpowiada.

A może będzie można kaftanik założyć na niektóre zbroje? Albo płaszcz z kapturem jak w wspomnianym już "Killing Monsters"? Może to właśnie te ludzie elementy?
 
A może będzie można kaftanik założyć na niektóre zbroje? Albo płaszcz z kapturem jak w wspomnianym już "Killing Monsters"? Może to właśnie te ludzie elementy?

Pisaliśmy o tym, i to dość dużo w którymś z tematów, tyko czy REDom będzie się chciało?
 
Top Bottom