Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Chyba nie było:



mashi2311 - deviantart
 
Właśnie mym oczom ukazała się najpiękniejsza Yen ze wszystkich portretowanych, nawet piękniejsza od redowskiej... Jeżu Chryste piękna *.* dziękuje Szincza Ty mnie nigdy nie zawodzisz :p
 
Będę w 100% szczery i powiem, że ta Yen wygląda dość... dziwnie.

O ile twarz, fryzura oraz włosy wyszły ładne (ręce oraz nogi też ujdą) to już sam tułów wygląda okropnie. Dziwnie zapadły po bokach brzuch i wystające żebra jak u wygłodzonej istoty, a te nierówne piersi (tak, wiem, że prawa ręka jest uniesiona, ale mimo to brak tutaj proporcji i owe piersi są po prostu, w mym odczuciu, jakieś takie brzydkie) dopełniają obrazu nędzy.

Jednym zdaniem - ubrać Yen (w coś luźnego) i będzie idealnie :).
 
@whitewarrior.194 napisał:

I tak powinna wyglądać Ciri, a nie z ledwie zapiętą koszuliną na największe zło.

Całkowicie się zgadzam ;-) Najlepsze jest to, że ona ma odsłonięty brzuch w walkach na śmierć i życie ;-/ Na mroźnym Skellige też tak paraduje.
Czasami pomysły Twórców gier mnie rozbrajają. Fajnie gdyby zmienili ten wygląd Ciri - przecież to nie wczasy pod gruszą :sleepy:

@CDPR APELUJĘ O TO - ZMIEŃCIE WDZIANKO CIRI
 
Last edited:
Podoba mi się Geralto nienawidzący portali.
A tego malowanego mieczem to nawet sam zapodałem stronę wcześniej. ;) Ale nic to. Człowiek wpadł na naprawdę oryginalny pomysł i świetnie mu to wyszło. :smiling2:
 
Top Bottom