Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Znalezione na Twarzoksiążce:

 
@Szincza
Ogólnie, to w jedynce byli jednak przystojniejsi :p Lambert miał normalny podbródek, a Eskel oczy, które nie wyglądały jak u alergika w sezonie pylenia.
 
Ogólnie, to w jedynce byli jednak przystojniejsi
To pewnie dlatego, że Geralt przy nich wygląda na mocno wymuskanego :p

Z Lambertem racja, do Eskela nie mam nic. Chociaż... Dobrze by było, gdyby jego twarz była jednak nieco bardziej pociągła, bo czasami wygląda jak don Corleone.
 
Jeszcze jeden cosplay z FB:


A co do twarzy Eskela i Lamberta - ja bardzo byłem ciekaw jak będą się prezentować na nowym silniku. Troszkę się obawiałem, czy REDZI nie przekombinują, ale jak się okazało, niepotrzebnie.
 
Last edited:
Z powyższych chyba najlepsze pierwsze trzy (czyli Geralt z gryfem oraz Ciri) - przy czym w portrecie Ciri ma bliznę po złej stronie i jakoś tą szramę zbytnio wystylizowaną na Geralta.
 
Z czego dwa (te z Ciri) już dawno były, a ta Triss też się chyba (?)) przewinęła przez temat...

Wszystko było, prócz Geralta z gryfem.

@wthr Sprawdź następnym razem, kiedy dany art opublikowano, bo jeżeli nie jest świeży najprawdopodobniej był tu już wstawiony.

---------- Zaktualizowano 19:22 ----------

Yen.



How do I get in?



Coś więcej.



Plus komiksowe arty.


 
Last edited:
Nie widzę żadnych ukrytych znaczeń w spojrzeniu Ciri, ale jednorożec rzeczywiście raczej nie wyszedł zbyt dobrze (i nie mam tutaj jedynie na myśli zbyt długiej grzywy).
 
Top Bottom