Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Ciri z petem? Meh...

Pewnie miała być taka bardziej "buntownicza" i może nieco w poniższym stylu.


Jak wiemy z książek Ciri miała momenty, w których z używek korzystała (zarówno dobrowolnie jak i nie).
 
Co wam przeszkadza w tej głowie? Wygląda poprawnie według mnie, może nie do końca przypomina redową wersję, ale cały czas dobrze, powiedziałbym, że nawet tak bardziej prawdziwie. Może odrobinę za duża w stosunku do reszty ciała.
 
To raczej wina oświetlenia (poważnie) uwypuklającego twarz kosztem reszty sylwetki i tła oraz perspektywy powodującej, że widzimy jej głowę nieco od dołu, przez co optycznie zajmuje większy obszar niż widziana od przodu. Same proporcje wyglądają na poprawne jak się przyjrzeć dokładniej.
 
Nars rzeczywiście ma rację. Głowa jest lekko nieproporcjonalna do reszty ciała. Nawet przy wąskich ramionach i drobnej budowie.
"Oświetlenie" nie ma tutaj nic do rzeczy (chociaż gdzie indziej wydaje się być uniwersalną wymówką ;) ).
 
Mam wrażenie, że oświetlenie faktycznie tym razem nic tutaj nie zawiniło. Co tu dużo mówić, głowa jest zbyt duża i masywna w stosunku do reszty ciała.
Ale uznałem, że sam art jest na tyle fajny i dobrze zrobiony, że powinien się znaleźć w tej zacnej galerii :hatsoff:

@sserek Cożeś ty najlepszego uczynił :sadtriss:
@W_Wallace nie będzie zachwycony...
 
Last edited:
Top Bottom