Fanowskie wizje Wiedźmina w ruchomych obrazkach - linki, opisy

+
Fanowskie wizje Wiedźmina w ruchomych obrazkach - linki, opisy

Temat ten w założeniu ma gromadzić wartościowe materiały wideo stworzone przez fanów i dla fanów świata wiedźmińskiego. Przez wartościowe rozumiem coś zawierającego w sobie nieco więcej niż rozpakowanie pudełka z grą, jakiś gif, czy dwa odcinki chaotycznego biegania wrzucone na YT.
Jeśli uważacie, że w otchłaniach internetu istnieją inne okazy warte zachowania, dajcie znać. Ze względu na wpływ, jaki tego typu treść ma na wydajność forum, moderatorzy zalecają umieszczanie linków, a nie wrzucanie wideo bezpośrednio na stronę.
Kilka rodzynków, jakie ostały się w mej pamięci.


Nie wszyscy mają chęć, czas czy z innych powodów możliwość zagrania wiedźminem. Dla nich powstają rozliczne formy wideo zwane z angielska lets plejami. Dla większości szkoda miejsca na serwerach, ale zdarzają się i takie zrobione przez ludzi pełnych zapału, głodnych gry i przy tym potrafiących grać. Christopher Odd jest jednym z tych ludzi.
Wiedźmin
Wiedźmin 2

Niektórzy z forumowiczów z pewnością kojarzą Gamermd83. Pozytywnie szalona miłośniczka Geralta. Na swoim jutubowym kanale ma kilka materiałów związanych z wiedźminem. Czyta ulubione fragmenty, opowiada o świecie wiedźmińskim, przedstawia wrażenia z gry, a nawet przeprowadza wywiady. Prawdopodobnie w stanie wolnym.

Analiza trailera zaprezentowanego na VGX 2013 wykonana przez forumowicza o nicku Luxorek. Do stworzenia materiału skłoniła autora inna analiza, popełniona przez portal IGN. Przykład na to, że i z ziarna rozsypanego na betonie może coś wyrosnąć.
Kliknij mnie

Kolejny przykład twórczości zaangażowanej tego samego autora, tym razem pięć powodów, dla których warto zagrać w pierwszego Wiedźmina. Bo nie wszystko złoto, co się świeci.
Kliknij mnie

Nie do końca amatorsko-fanowski materiał, ale mimo wszystko zasługuje na wzmiankę. Max Scoville, obecnie, jeśli się nie mylę, pracujący dla Destructoida, przedstawia wiedźmina szerokiej publiczności, zwracając uwagę na okoliczności, przyczyny i aspekty nie zawsze dostrzegane przez przeciętnego gracza.
Kliknij mnie

Z kategorii – co poeta miał na myśli i dlaczego każdy słyszy coś innego. Przez kilka dni był to temat główny sporu między lingwistami, filologami oraz laryngologami.
Kliknij mnie

Nie matura lecz chęć szczera zrobią z ciebie reżysera. Oto jak pasja połączona z dobrą zabawą dają w efekcie coś, co prawie na pewno przejdzie do historii gatunku. I zalecam ostrożność przy zgrzytaniu zębami z zazdrości.
Kliknij mnie

Jeśli na szyi nosisz dwa kilogramy złota, twoje spodnie mają krok w kolanach, a obwód bicepsa jest większy niż obwód talii Triss, to prawdopodobnie załapiesz klimat tej nawijki o ziomalu zwanym Giraltem z Rivii. Możesz wyjadać miód prosto z ula, ale z Wilkiem nie zadzieraj, bo wszystko, co o nim słyszałeś, to prawda.
Czy się odważysz?
Kliknij mnie

Trochę czasu minęło od chwili, gdy pierwszy raz podziwialiśmy dzieło studia Platige Image. Gdyby jednak ktoś chciał w szczegółach dowiedzieć się, jak szybko macha nożem wiedźmin, to powinien obejrzeć te pełne entuzjazmu rozważania. A później może się zastanowić, z jaką prędkością porusza się wiedźmin na eliksirach.
Kliknij mnie

To było nieuniknione. Nightmare, inkarnacja przeklętego miecza ze świata Soulcalibur kontra Biały Wilk, wiedźmin, legendarny zabójca potworów. Krótka machinima prezentująca to starcie. Bo nigdy nie wiesz, co cię czeka za Bramą.
Kliknij mnie

Świeżutki utwór od miracleofsound, znanego wam być może już z poprzedniego Silver & Steel. Tym razem na warsztat wziął nadchodzącą część Wiedźmina. Po takiej pobudce nawet śpiąca królewna by się zerwała i chwyciła za miecz.
Kliknij mnie
 
Last edited:
Wspaniały zbiór linków !



Mam trochę więcej, może uda nam się pomóc lista rośnie:

Nie zapominajmy, klasyczny, "Srebro i Stal" przez MiracleOfSound
http://www.youtube.com/watch?v=24z6ejrS7GM

I jest inny, a nowy Wiedźmin rap film tutaj.
http://www.youtube.com/watch?v=46J6rMGsGYE

Dziękuję za listy!
 
Top Bottom