Fantomy 2008

+
Fantomy 2008

W portalu onet.pl wystartował, chyba, ostatni w tym roku plebiscyt - FANTOMY 2008 - na najlepsze (przede wszystkim) gry 2007 roku.Wiedźmin został nominowany w 4 kategoriach:
  • gra roku
  • najlepsza oprawa graficzna
  • najlepsza oprawa dźwiękowa
  • największe wydarzenie w branży
Poza tym CD Projekt został nominowany w kategorii - najlepsza dystrybucja.Głosowanie trwa od 04.03.2008 do 30.03.2008. Zobacz: FANTOMY 2008
 
Hmmm....Najlepsza lokalizacja - FIFA 08Największe wydarzenie w branży konsol - nie wiem, nie znam się, ale Przedłużenie przez Microsoft gwarancji na Xboxa 360 rozśmieszyło mnie jakoś...Najlepsza gra 2007 r.- CoD4Najlepsza dystrybucja - CDPNajlepsza oprawa graficzna - CrysisNajlepsza oprawa dźwiękowa - BioshockNajwiększe wydarzenie w branży - Poznań Game ArenaEsportowiec Roku 2007 - nie wiem, nie znam, nie wypowiadam sięI też wydaje mi się, że te ankiety są jakieś... bez o|o ;)
 
Fantomy 2008 rozdane, o to wyniki plebiscytu:Najlepsza Gra Roku 2007: Bioshock Wiedźmin Call of Duty 4Najlepsza Lokalizacja 2007: Bioshock FIFA 07 World in Conflict Najlepszy Dystrybutor 2007: Cenega Polska CD Projekt EA Polska Największe Wydarzenie w branży konsol: Kolekcja Klasyki PS 2 Sony za największą ilość polskich wersji gier konsolowych na PS2 i PSP Xbox za premierę HALO 3 Najlepsza Grafika w grze 2007: Crysis Bioshock Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas Najlepsza Oprawa Dźwiękowa w grze 2007: Call of Duty 4 Wiedźmin Bioshock Największe Wydarzenie w branży 2007: Wiedźmin System lojalnościowy Kompania Graczy PGA Esportowiec 2007: LUq NEO HomerPowyższe wyniki różnią się od tych z GOLa, a w przypadku Bioshocka są wręcz zgoła odmienne - laureat Fantomów 2008, w plebiscycie czytelników serwisu gry-online.pl na najlepszą grę 2007 roku zajął dopiero 5 miejsce.
 
Top Bottom