FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

+
ok, a jest możliwość zarezerwowania (zamówienia) limitowanej wersji a przesyłka (opłata) za pół roku ? (pytam bo nie planuje grać po premierze a chciałbym wersje z gwintem). Wiem, mogę kupić teraz i grać później ale mam pilne wydatki.
 
Takiej możliwości nie oferuje żaden znany mi sklep, czy to internetowy, czy to stacjonarny.
 
Pytanie po części związane z dodatkiem - można liczyć na poradniki cosplayowe dla postaci kobiecych z dodatku? Szczególnie interesuje mnie Anna Henrietta i jej dwórka z długimi blond włosami.
 
A czy w dodatku pojawia się jakiś nowy romans Geralta? :D W dodatku Serca z Kamienia trochę się zawiodłem, że Geralt nie może sobie ułożyć życia z Shani (skoro z Triss i Yen mógł się ustatkować, to czemu nie z Shani?) I tutaj się pytam. Czy w dodatku Krew i Wino jest jakiś romans, który ma wpływ na zakończenie całej gry? Wiem, że pytanie jest trochę "spoilerowe", ale byłaby to dla mnie bardzo cenna informacja. Jeśli jest taka możliwość, to prosił bym o odpowiedź na PW. :D
 
A czy w dodatku pojawia się jakiś nowy romans Geralta? :D

Romans jest. Czy ma wpływ na zakończenie gry? Jeśli masz na myśli podstawkę, to na pewno nie. Jeśli masz na myśli zakończenie dodatku to nie wiadomo.
 
Edycja jest limitowana, więc musiałbyś liczyć na to, że jej ludzie nie wykupią. Ja oceniam, że może być z tym ciężko. Choć same karty pewnie pojawią się na allegro.
Serca z Kamienia też są limitowane, a jeszcze można je spokojnie kupić. A trochę od premiery dodatku już minęło.
 
Widać trochę przesadzili z prognozą sprzedaży.

Takie EK W3 praktycznie rozeszło się na pniu, a tutaj ponad pół roku i wciąż można kupić. Albo wciąż to dodrukowują albo tak kiepsko im schodzi - innej opcji nie ma.
 
Raczej kiepsko im się sprzedało, co mnie wcale nie dziwi. W3 jest tak ogromną grą że niewielu ukończyło tą grę do tej pory, a minął już rok, osobiście sam znam kilka osób które albo nie ukończyło podstawki, albo o dodatku wręcz nie słyszało. Był u mnie znajomy ze Stanów zjednoczonych, i w3 bardzo mu się podobało, ale o dodatku dowiedział się dopiero z pierwszej ręki, odemnie, widać że budżet na marketing dodatku nie był zbyt wysoki. Oby za kilka dni czekał nas zalew reklam, bo życzę redom by kiw sprzedało się bardzo dobrze. Nie każdy ma czas by siedzieć na forum dyskusyjnym danego produktu, i śledzić nowe informacje, powinni się przyłożyć do promocji w Radiu i Tv.
 
@remek21

Ale przecież któraś z łatek zmieniała menu i dość dosadnie nam przypominała o tych dodatkach. Przegapić więc nie było sposób.
 
Witam, mam pytanie. Obecnie gram w Wiedźmina 3 z Sercami z Kamienia (wersja 1.12.1). Czy jeżeli zainstaluje w przyszłym tygodniu Krew i Wino oraz patcha 1.20, to moje aktualne savy będą z tym patchem kompatybilne? Wydaje mi się, że tak, ale wolę zapytać dla pewności.
 
Witam
Gram w W3 na ps4. Dzisiaj zainstalowałem patcha 1.20. Proszę o potwierdzenie - dzisiaj mogę ściągnąć dodatek Krew I Wino. Zagram 31.05 o 1.00?
pozdrawiam
 
Q: Kiedy wersja cyfrowa GOG zostanie odblokowana?
A: 31 maja o 1 w nocy czasu środkowoeuropejskiego letniego CEST (Warszawa) = 31 maja o północy czasu brytyjskiego letniego BST (Londyn) = 30 maja o 16 czasu pacyficznego letniego PDT (Los Angeles).

A nie można było tego odblokować o godzinie 16 w Europie? Amerykańce by se ściągnęli rano jakby wstali... :/
 
Na steamie podobno jest preload, oni sobie zagraja odrazu. A tu dopiero o 1 w nocy będzie mozna zaczć pobierać pliki? No wolne żarty...
 
Też tak słyszałem, że komuś odblokował się pre-load na Steamie. To tak żeby było zabawniej dla GoGowców :p

Na Xboxach też już można grać. Pełen komplet.
 
Też tak słyszałem, że komuś odblokował się pre-load na Steamie. To tak żeby było zabawniej dla GoGowców :p

Na Xboxach też już można grać. Pełen komplet.

Serio?
To już by było przegięcie. Tym bardziej, że Marcin na Twitterze zapewniał, że preload będzie.

 
Top Bottom