FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

+
Serio?
To już by było przegięcie. Tym bardziej, że Marcin na Twitterze zapewniał, że preload będzie.


Redzi po prostu mają wykrzywione poczucie czasu ;) Dlatego używają "soon".
 
Tym bardziej jest to wszystko słabe. Zapowiadać pre-load, by w końcu okazało się, że takowego nie będzie. Nawet nie zostaliśmy o tym poinformowani.

Fakt, że inni juz grają na PS4, Xboxie i prawdopodobnie też na Steamie przelewa całkiem czarę goryczy :v
 
Tym bardziej jest to wszystko słabe. Zapowiadać pre-load, by w końcu okazało się, że takowego nie będzie. Nawet nie zostaliśmy o tym poinformowani.

Fakt, że inni juz grają na PS4, Xboxie i prawdopodobnie też na Steamie przelewa całkiem czarę goryczy :v
Może to była zapowiedź pre-loadu ale nie na gogu :)
 
Tak to jest, wspierasz ich rodzimą platformę - masz gorzej niż inni. Albo raczej kara za biedę - gdyby na steam była normalna cena to bym się w ogóle nie zastanawiał gdzie kupić :p
 
Tak to jest, wspierasz ich rodzimą platformę - masz gorzej niż inni. Albo raczej kara za biedę - gdyby na steam była normalna cena to bym się w ogóle nie zastanawiał gdzie kupić :p

Tak to jest jak robi się promocje z nie odpowiednimi osobami jak np. Gimper :) co nigdy nie grał i nie umie grać ale liczą się wyświetlenia.
A co on ma dzieci na kanale a gra od 18 niech nagrywa - fajnie i kanał wtedy poleci jak nie da od 18 lat.
Ja jak bym wiedział to od razu bym brał na steam, nawet drożej ale kupiłem w pudle co już prawie poleciało by na śmieci.
A teraz gra podstawowa taniej jak dodatek a dodatku nadal nie ma.
 
@perla83, byłeś już wielokrotnie proszony o powstrzymanie się z komentarzami na temat youtuberów. Jeśli nie potrafisz to licz się z konsekwencjami w przyszłości.
 
Napisane, że nie muszę nic robić, zadanie pojawi się samo w dzienniku, ale gdy wchodzę do gry z mojego save'u poprzedniego, to nie mam zadania w zadaniach głównych, w pobocznych również. O co może chodzić? Mam 70 poziom postaci i grałem na NG+, gry nie mam teraz ukończonej, ponieważ jak mówię zacząłem od nowa. Proszę o pomoc i dziękuję.
 
Wiedźmin 3 Krew i Wino wybór rodzaju rozpoczęcia

Witam cześć i czołem!

Mój pierwszy post, mam nadzieję, że podobny nigdzie na tym forum się nie znalazł, a wraz z nim pytanie:

Czy jeśli teraz rozpocznę grę w Krew i Wino swoją wylevelowaną postacią w trybie przechodzenia jedynie dodatku, to w niedalekiej przyszłości będą miał możliwośćrozpoczęcia gry zupełnie od nowa także wylevelowaną postacią. Jest to jedna z opcji do wyboru przy pierwszym odpaleniu dodatku, pytanie czy po wyborze opcji drugiej będzie można wybrać jeszcze kiedyś opcję pierwszą? Chciałbym po prostu skorzystać z obydwu a jeśli się nie da wybrać odrazu 1.

Pozdrawiam!

---------- Zaktualizowano 18:43 ----------

Sorrki że odpowiadam sam sobie ale znalazłem odpowiedź, można wybrać w opcjach menu głównego czy chce się rozpocząć grę od nowa (podstawka + dodatki), grę w konkretny dodatek gotową postacią, grę od nowa swoim wiedźminem czy wczytać save ze swojego postępu by grać dalej w podstawkę lub któryś z dodatków. Ja osobiście wczytałem swój save żeby przejść dodatek a następnie wybieram opcję "nowa gra plus" czyli postać z ostatniego save przeniesie mi na początek gry gdzie będę mógł całą fabułę przejść od nowa swoim wiedźminem (poziom potwórów i przeciwników jest dostosowany do nowego poziomu wiedźmina).
 
Witam
Mam pytanko, czy w dodatku jest opcja zaklinania z pierwszego dodatku? Na razie takowego NPC nie widzę, czyżby ten dodatek tego nie obejmował?

edit
@down
Chyba że to jedyna opcja, ok to trzeba w takim razie w ten sposób to rozwiązać, dzięki.
 
Last edited:
Q: Czy jest jakaś różnica czy zagram w dodatek przed, czy po zakończeniu głównej fabuły gry?
A: Tak, są pewne różnice, ale nie chcemy wam psuć zabawy!

To może inaczej zapytam, uważacie, że lepiej zagrać w KiW przed zakończeniem głównego wątku czy po? Np. w Sercu z Kamienia była różnica, bo akcja działa się w Velen, które sporo się zmieniało wraz z rozwojem fabuły.
 
Nie bierzecie pod uwagę, że nie każdego interesują karty w wersji fizycznej? A jeśli nie interesują to nie kupujesz pudełka tylko kod, proste.
I tutaj mam pytanie, mianowicie dlaczego dodatki nie wyszły na płytach...? Zakładając ekstremalną sytuację, że PSN splajtuje i jednocześnie mi padnie konsola (gram na PS4) to wtedy mam problem. A co to za kłopot dorzucić do pudełka płytkę? Niech cena będzie wyższa, chętnie bym dopłacił za coś, co mogę mieć fizycznie.
 
Top Bottom