[FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

+
Ale reinstalacje już nie. Jakbym 1 stycznia 2024 odinstalował i zainstalował ponownie to żadnych kosztów deweloper nie ponosi. To dotyczy tak samo kompa jak i smartfona (chyba że kupujesz nowego smartfona to jest pewnie traktowany jako nowy sprzęt).
 
Ale reinstalacje już nie. Jakbym 1 stycznia 2024 odinstalował i zainstalował ponownie to żadnych kosztów deweloper nie ponosi.
Tu nie jestem aż taki pewny, bo być może owa reinstalacja liczy się jako nowa instalacja, bo jest z nową licencją.

EDIT:

Q: Are these fees going to apply to games that have been out for years already? If you met the threshold 2 years ago, you'll start owing for any installs monthly from January, no? (in theory). It says they'll use previous installs to determine threshold eligibility & then you'll start owing them for the new ones.
A: Yes, assuming the game is eligible and distributing the Unity Runtime then runtime fees will apply. We look at a game's lifetime installs to determine eligibility for the runtime fee. Then we bill the runtime fee based on all new installs that occur after January 1, 2024.

xD
 
Last edited:
Dziś spotkała mnie niesamowita niespodzianka - po zalogowaniu się do gry pojawiła mi się informacja o ukończeniu kontraktu, dzięki któremu uzyskałem tytuł... "Przodek"! o_O
 
Last edited:
No to ja gwoli wyjaśnienia dodam, że powinienem mieć ten kontrakt zaliczony "wieki temu" i przez jakiś błąd gry nie miałem.
 
Haha też mnie to bardzo zaskoczyło! :D

Zastanawiam się, czy rozwiązaniem nie było dodanie tego tytułu każdemu graczowi na koniec wsparcia Gwinta, skoro wcześniej tak długo ten problem nie mógł zostać rozwiązany... :p Tak czy inaczej to była miła niespodzianka ;)
 
Top Bottom