[FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

+
@arthy2704: Nawet moje własne zgłoszenie błędów w grze "wisi" bez zmian na wsparciu gry od grudnia, a Ty myślisz, że ja mogę komuś innemu w czymś takim pomóc?
A to nie jest tak, że Lexor może więcej ;)
Nie no wiem, że nie odpowiadają czytałem gdzieś co pisałeś, ale logika podpowiada, że skoro część graczy ma zablokowane to drzewko tyle czasu to powinni przedłużyćm możliwość zrobienia go. Ale z tego co widzę to u nich z logiką często na bakier :/
 
Ja tylko dodam, że ostatnio dostałem odpowiedź od wsparcia (aż się pozytywnie zdziwiłem) ;) chodziło o błąd z kontraktem za osiągnięcie 60 poziomu po raz 11 - odpisali, że są świadomi tego problemu i działają w tej sprawie ;) były też przeprosiny z informacją, że ostatnio mieli strasznie dużo zapytań, może więc powoli wychodzą na prostą i dostaniecie odpowiedzi w sprawie innych problemów :)

Co do drzewek sezonowych, to na szczęście mam wszystkie zrobione, więc akurat ten błąd mnie nie dotyczy (ostatnio odblokowałem ostatnie drzewko z drzewek nagród, więc mam nadzieję, że nowe drzewka (te "stałe") pojawią się niedługo! :)
 
Z moich obserwacji wynika, że zniszczenie jednostki polega na zadaniu jej w jednej turze obrażeń równych lub większych od jej siły bazowej. Z talią naszpikowaną np. piorunami Alzura, turniejami rycerskimi, bombami dwimerytowymi, księżycowym pyłem, północnym wiatrem itp. powinniście szybko wykonać questa, eliminując słabe jednostki przeciwnika.
Potwierdzam - działa.
 
Jest taka ramka, którą chciałem, a nie wiem skąd wziąć. Jakby to opisać - niebieska obwoluta i niedźwiedź brunatny po lewej na górze. Myślałem, że to będzie gdzieś w sezonie niedźwiedzia właśnie. No chyba, że to jest w tym cholernym drzewku Iwo, które mam cały czas zablokowane :/
Ktoś, coś?
 
Pytanie o kolejności zadawania ran. Gram Skellige na Artisie i Arnghadzie. I wiem ,że pierwszy rany zadaje Artis potem Armaghad. Ale ostatnio też Drakkary bojowe zadały swoje rany zanim dał Wiedźmin. Z czego wynika taka kolejność? Mi to pasowało bo Sukrus bronił obrońcę a Arnaghad ledwo stracił pancerz do końca
 
Pytanie o kolejności zadawania ran. Gram Skellige na Artisie i Arnghadzie. I wiem ,że pierwszy rany zadaje Artis potem Armaghad. Ale ostatnio też Drakkary bojowe zadały swoje rany zanim dał Wiedźmin. Z czego wynika taka kolejność? Mi to pasowało bo Sukrus bronił obrońcę a Arnaghad ledwo stracił pancerz do końca
Karty działają od lewej do prawej, najpierw rząd bliskiego starcia potem daleki.
 
Agentka Księżnej
Otóż w końcu w tym sezonie postanowiłem zgrać asymilacją za którymś razem trafiłem na pułapki ST i tu niespodzianka. Zagrałem Agentkę księżnej w celu skopiowania brązowej pułapki przeciwnika (była odkryta) okazało się że nie ma takiej możliwości. Grałem dalej w kolejnej rundzie znowu spróbowałem Agentki tym razem na zakrytą pułapkę (wiedziałem że jest to brąz) i dalej nic z tego. W opisie Agentki księżnej mamy czarno na białym "Stwórz i zagraj bazowy egzemplarz brązowej karty przeciwnika bez zdrady". Nie jednostki po prostu karty. Tu pojawia się moje pytanie dlaczego to zagranie nie działa ? Ostatnio asymilacją na pułapki grałem wieki temu ale wydaje mi się że agentka w tedy na nie "działała". Mylę się, tak to ma działać czy jest to błąd gry?
 
To jest kwestia nieprecyzyjnego PL opisu, agentka nigdy nie działała na artefakty. W wersji angielskiej masz wyraźnie napisane, że chodzi o jednostki.
 
Czy ktoś się orientuje czy kontrakty typu Kolos, Patriota i pokrewne będzie można jakoś dokończyć?
 
Top Bottom