[FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

+
@IwanGwentPL: Niestety tak to CDPR zrobił, że nie ma możliwości powrotu - też to zauważyłem i już o tym pisałem.
To co Ci pozostaje to napisanie do wsparcia gry, bo nikt ze zwykłych użytkowników forum nie będzie w stanie Ci pomóc.
Jeśli coś Ci odpiszą w tej sprawie, to podziel się tą informacją również na forum, "dla potomnych".
 
Chciałbym zgłosić błąd
1 już kilka razy miałem taką sytuację. Najpierw Wtajemniczonym nasycilem wroga zadaj sobie obrażenia gdy zagram kultyste.potem diakonem nasycilem sobie kartę kategoria kultysta ale jak zagrałem to jednostka wroga nie zadała sobie punktu obrażeń
Post automatically merged:

Jeszcze jedno.
Dlaczego Anna Henrietta kopiuje tylko klątwę narzuconą przez Renfri ale już nie błogosławieństwo?. Dlaczego po zablokowaniu lidera on nadal ma funkcjonujące błogosławieństwo? Pomimo blokady nadal odnowienie 7 mu się odliczało do zera
 
Last edited:
Wie ktoś jak naprawić problem z przechodzeniem do podróży po meczu? Jak zakończę grę pojawia się podsumowanie gry klikam następna strona i tam znika mi przycisk i nie przechodzi dalej. Miał ktoś ten sam problem? Do tego nie nalicza mi podróży
 
Zgłaszam błąd
Dziś mi na telefonie 2x Bjorn Stormursson, zniknął gdy go przywracałem na rękę po odrzuceniu karty:)
Jedną grę mimo -15pkt z tego bugu wygrałem:)
Drugą nie miałem przez to szans wygrac
 
Post automatically merged:

Jeszcze jedno.
Dlaczego Anna Henrietta kopiuje tylko klątwę narzuconą przez Renfri ale już nie błogosławieństwo?. Dlaczego po zablokowaniu lidera on nadal ma funkcjonujące błogosławieństwo? Pomimo blokady nadal odnowienie 7 mu się odliczało do zera

To ciekawe bo Damien odnawia tylko błogosławieństwo.
 
Zgłaszam błąd
Dziś mi na telefonie 2x Bjorn Stormursson, zniknął gdy go przywracałem na rękę po odrzuceniu karty:)
Jedną grę mimo -15pkt z tego bugu wygrałem:)
Drugą nie miałem przez to szans wygrac
A wcześniej ściągałeś go sobie z cmentarza? Bo jeśli tak to miał fatum a karta z fatum nie może wrócić na rękę
To ciekawe bo Damien odnawia tylko błogosławieństwo.
Tak czy siak to jest dziwna opcja bo Blokada powinna moim zdaniem blokować całość funkcji lidera a nie że po pasie nadal dostaje 5 pkt albo odliczenie działa.
 
Dziś w trybie sezonowym po zagraniu Stormurssona (który bazowo znajdował się u przeciwnika i przeszedł na moją rękę) i stoczeniu starcia z jednostką przeciwnika zniszczona została również jednostka po mojej stronie planszy o sile równej jednostce przeciwnika. Tak to chyba nie powinno działać prawda ?
 
Dobra ale z Kultystami jest coś mocno nie tak
Po 1 - co wspomniałem kultyści którzy są nasyceni przez Diakona na ręce nie aktywują obrażeń
Po 2 - nasyciłem 3 brązy rywala ,zę powinni otrzymuwać obrażenia
Ku mojemu zdziwieniu jak zagrałem Kultystę to tylko jeden z nich otrzymał obrażenia.

Niesamowicie skopana opcja a co ciekawe zrobiłem Kombo Diakon nasycił mistrza Plag a potem w ręce Maga Zabójce. I Mistrz jako kultysta nie zadał rany ale już Mag wpadający z talii tak

Staram się grać kultystami i powoli się uczę jak tym grać na blokadzie przeciw Renfri ale takie błędy kładą grę

Mam nadzieje, że nie będę czekał ba poprawę tych błędów rok jak miałem z Lemmensem gdzie zgłaszałem kilka razy jego dziwne blokowanie się jak się zajrzało w cmentarz ale się nic nie wybrało
 
A wcześniej ściągałeś go sobie z cmentarza? Bo jeśli tak to miał fatum a karta z fatum nie może wrócić na rękę
Aha, to wg mnie nie powinien być rozkaz możliwy do wykonania(na czerwono kropka) jak nie może wrócić na rękę, tak to łatwo o pomyłkę:)

Są gdzies rozpisane te zasasy co do słów kluczowych itd? Niby proste to się wydaje a skomplikowane?
 
Kolejne dziwne sytuację z obecnego trybu sezonowego.
"W silną dal" wypadło z ręki przeciwnika na planszę (po mojej stronie) zaraz po wystąpieniu zamiany kart.

Fatum nałożone przez wieszczkę na tookena posiadającego już ten status nie spowodowało jego zniszczenia.
 
Chyba nie rozumiem działania atrapy bo gram kultysta mi mam na stole Vincenta nasyconego lkategoria kultysta. Zabieram go atrapa i atrapa.....usuwa mu nasycenie i kategorię kultysty? To tak powinno działać? Jak karta przenosi się na cmentarz to nasycenie pozostaje ale jak do talii to znika? W opisie Atrapy brak że wralcal wersja podstawowa. To nasycenie jest od początku talii więc czemu to się usuwa jak wraca do talii
 
Teleportacja
Czasami zagrywana na brązową jednostkę usuwa ją z planszy zamiast zagrać ponownie. Przegrałem dziś przez to dwie gry na sezonówce...
 
Kolega pewnie nie czytał patchnotesów i nie wiedział, że poprawili działanie między innymi teleportacji, która już nie ignoruje fatum na kartach. Tak było wcześniej, że karty z fatum potraktowane teleportacją się resetowały i mogły być zagrane ponownie. Od tego sezonu karty z "fatum" zostają wygnane po ponownym zagraniu.
 
I dlatego np. Puszek Okruszek nie może być zagrywany 3 razy, chyba że zastosujemy Zygfryda i równonoc.
 
Dokładnie, choć zaraz po rozpoczęciu sezonu trafiłem na gracza, który o tym nie wiedział i po przywołaniu Kota z cmentarza rozpłynął mu się w ręce, gdy chciał go zagrać ponownie :D

To w ogóle była genialna rozgrywka, przegrałem pierwszą rundę mając kartę mniej (przeciwnik zagrał Ciri i dobrał kartę, a ja zaczynałem i nie mogłem powstrzymać Kota). Potem grał drugą rundę i zrobił właśnie ten błąd, nie biorąc pod uwagę Fatum i obroniłem się dzięki temu mając kartę mniej, a w trzeciej krótkiej rundzie go już rozwaliłem (grałem krasnalami i to tylko pod jakieś zadanie, ale nie mogłem w to uwierzyć, że wygrałem ostatecznie tamten mecz) :)
 
Witam.
Jestem nowy na forum więc nie mogę założyć tematu a mam potężny problem z gra gwint.
Posiadam tablet samsung galaxy tab a7 lite.
Gra zawsze działała ale ostatnio pobrałem nową aktualizacje oprogramowania i gra działa w oknie,nie na caly ekran jak zawsze.
Autoobracanie nic nie daje.
Zrobiłem zdjęcia jak to wygląda.
Na support samsung nie umieli pomóc.
Co robić bo nie można grać..
Chyba ze gwint nie działa i są jakieś pracę ale to by się nie dało zalogować a gra się włącza tylko w oknie jest i ucieta.

Aha grę odinstalowałem i ponownie pobrałem i nic dalej tak samo.
 

Attachments

  • DSC_0521.JPG
    DSC_0521.JPG
    405.6 KB · Views: 20
  • DSC_0522.JPG
    DSC_0522.JPG
    679 KB · Views: 21
  • DSC_0523.JPG
    DSC_0523.JPG
    594.9 KB · Views: 22
  • DSC_0519.JPG
    DSC_0519.JPG
    645 KB · Views: 20
  • DSC_0520.JPG
    DSC_0520.JPG
    383 KB · Views: 22
  • 54f0231d78e7418b712e084dc6366542.0.jpg
    54f0231d78e7418b712e084dc6366542.0.jpg
    30.4 KB · Views: 21
  • DSC_0518.JPG
    DSC_0518.JPG
    338.9 KB · Views: 19
@MateuszKurpan: Wygląda jakby urządzenie / gra nie mogła dostosować rozmiaru okna do położenia ekranu - pion bierze za poziom, a poziom za pion. Nie znam Twojego urządzenia ale może poszukaj takich automatycznych funkcji w jego opcjach i spróbuj je jakoś zmodyfikować.
 
Top Bottom