[FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

+
Tak z ciekawości miał ktoś kiedyś sytuacje na androidzie tego typu że pobieranie plików staje na pułapie 184,7 MB i dalej nie idzie choćby nie wiem co ?
 
Tak z ciekawości miał ktoś kiedyś sytuacje na androidzie tego typu że pobieranie plików staje na pułapie 184,7 MB i dalej nie idzie choćby nie wiem co ?
Po premierze na androida, od tamtej pory mam konkurencję na mobilnym i widzę nic się nie zmieniło mimo już dwóch obietnic poprawy klienta na Androidzie (ta i poprzednia aktualizacja)
 
Tak z ciekawości miał ktoś kiedyś sytuacje na androidzie tego typu że pobieranie plików staje na pułapie 184,7 MB i dalej nie idzie choćby nie wiem co ?
Otóż problem udało się rozwiązać. Nie wiem dlaczego ale te ostatnie 184,7 MB udało się pobrać przy pomocy internetu od dostawcy sieci. Mam dwa przypuszczenia pierwsze wiem że mój dostawca neta lubi czasem blokować specyficzne porty (Kilka razy nie łączyło mnie przez to z PSN oraz z internetu domowego nie wczytywała się inna gierka mini warriors trzeba było przełączać się na operatora) drugie to ruter ma już z 5 lat (przydało by się wymienić) już raz samoczynnie wywinął mi psikusa i sam się poprzestawiał. Tyle że te przypuszczenia kolidują z faktem że na PC pobrałem aktualke bez problemowo no chyba że wersja na Androida i PC różnią się właśnie jakimiś portami.
 
Hej, niestety nie udało mi się szukajką niczego znaleźć w tym wątku na ten temat, więc pytam:

Czy spotkałeś się już z bugiem, gdy nie działa umiejętność rozmieszczenia?
Po prostu nic się nie dzieje, np. w przypadku Sweersa, podczas gdy jest jednostka przeciwnika o sile 3 lub mniejszej.
 
Czy lojalność działa na arenie? Jestem pewien, że zbudowałem talię z samych kart frakcyjnych a amnestia nie wzmocniła mi przechwyconej karty.
 
Czy lojalność działa na arenie? Jestem pewien, że zbudowałem talię z samych kart frakcyjnych a amnestia nie wzmocniła mi przechwyconej karty.
Powinna, jeśli nie działa to błąd. Masz jeszcze listę kart z tej talii?
 
Ja mam takie pytanie. Czy ktoś może mi wytłumaczyć co się stało z wartościami kapitału większości jednostek syndykatu od wczoraj?
Saula, Łupieżcy, Mutant? Jakaś zmiana "po cichu"? W grze mam inne wartości niż były jeszcze wczoraj. A może ja czegoś nie doczytałem. Jeśli tak to będę wdzięczny za info, gdzie jest to wyjaśnione.
 
Ja mam takie pytanie. Czy ktoś może mi wytłumaczyć co się stało z wartościami kapitału większości jednostek syndykatu od wczoraj?
Saula, Łupieżcy, Mutant? Jakaś zmiana "po cichu"? W grze mam inne wartości niż były jeszcze wczoraj. A może ja czegoś nie doczytałem. Jeśli tak to będę wdzięczny za info, gdzie jest to wyjaśnione.
Wygląda jakby ktoś się nieudolnie w kodzie bawił, tam wszędzie były wartości o 2 monety mniej? Nie gram w ogóle tą frakcją, ale tak mi się kojarzy.
 
Siemka mam małe pytanko a nie chce zaśmiecać forum nowym tematem.
Dlaczego na po przez grę mogę wykupić premium podróż za 119 zł a np inni piszą czy mają pokazane za 89 jest inna opcja kupna że wychodzi taniej ? Czy to jakiś dziwny przelicznik ?
 
Lexor a czy też jest tam opcja kupna tego Pakietu z zestawem kilkunastu beczek na androida czy to już muszę kupić bezpośrednio po przez grę?
Ciężko tam cokolwiek znaleźć po przez gog .com
 
@Ambros1908: O jakim konkretnie zestawie piszesz? Na gog.com te wszystkie rzeczy do Gwinta są chyba pochowane.
Trzeba kupować za pośrednictwem gry na PC aby się pokazały.
 
To ja mam kolejna garść pytań bo jak dla mnie to są błędy ale może czegoś nie dostrzegam

1 - Czemu Vaerdermakar nie ma żadnego wpływu na Ragnarok ? Ani nie wydłuża jego działania ani nie skraca. Ja wiem ,że jeszcze w czerwcu Ragnarok był na całą rundę ale mam wrażenie ,ze po zmianie tej karty nie zmieniono tego wpływu na inne karty. No chyba ,że ktoś mi powie ,że Ragnarok nie jest efektem rzędu

2 - Czemu Vincent potrafi zdejmować karty z barykadą.. Barykada to umiejętność a nie status. Gram Wściekłym Zmutowanym Psem i Vincent mi go zdejmuje regularnie.. Za pierwszym razem myśłałem ,że przeoczyłem status szpiega . Za drugim razem myślałem ,że może jak mu za 4 monety daje 1 pkt pancerza to nadaje mu status ale po 4 razie sprawdziłem to w trybie treningowym i tam również Vincent mi zdjął Psa który urósł w międczyczasie do 20pkt .. Prawie za każdym razem tak jest kiedy dodaje mu pkt pancerza ale przecież ani Barykada ani pancerz nie są statusem więc nadal nie mam pojęcia czemu Vincent mi usuwa Psa

3 - Kiedy ktoś rzuca Wyciag z Gigantoskorpiona na Lugosa Sinego to dzieją sie moim zdaniem dziwne rzeczy. Bo z punktu widzenia Rębacza czy Dragura to jest to 6 pojedzynczych uderzeń i oni otrzymują 6 pkt wzmocnienia ale z punktu widzenia Lugosa to gra uważą że on otrzymał 6 pkt i nie oddaje rywalom ciosu, Skoro wyciąg zadaje 6 pojedynczych osobnych ciosow a Lugos za każdym razem jak otrzymuje obrażenia to oddaje 2 pkt rywalowi to powinno w drugą stronę pójść minimum 10 pkt a nic się nie wydarza

4- Jak to jest ,ze kiedy rywal rzuca raz Mróz na jeden rząd na 4 tury i w kolejnej turze swoje Echo to w grze pojawia się info ,że Mróz jest na 7 tur? Czemu dodaje a nie liczy od momentu rzucenia
 
Ad 1. Nie mam pojęcia - najwidoczniej Kataklizm nie został uwględniony jako efekt rzędu po zmianach pogody?

BTW: Słabo te zmiany poprowadzili. Rozumiem "ujednolicenie słownictwa" / "nowe słowa kluczowe", ale: Berło Gromów przed zmianami, Berło Gromów po zmianach - widzicie różnicę? Dlaczego nowy gracz musi pogody uczyć się na pamięć? Nawet mi zawsze się one jakoś myliły, a teraz po zmianach / zamianie działania Mrozu i Mgły to miałem znowu z tym problemy na początku.

Ad 2. Nie powinien. Zdejmuje tylko Psa czy również inne karty z barykadą? Jak to testowałeś w trybie treningowym?

BTW: Czy ktoś wie gdzie znaleźć rozpisane na karty talie botów z trybu treningowego?

Ad 3. Oj, bardzo mnie zasmuciłeś tym pytaniem. Ech. :(

Ad 4. Masz na mysli to, że pokazuje 7 zamiast 6 (nie uwględnia że jedna tura już minęła)?
 
Last edited:
Top Bottom