[FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

+
@Wojtech2005: No nie, bo:
a) wspomniane beczki frakcyjne wyciągnąłem z księgi wczoraj (czyli już po zdobyciu tego prestiżu)
b) część beczek z zestawu podstawowego kupowałem w sklepie po zdobyciu prestiżu i na nich prestiż też nie zawsze działał

EDIT: Przed chwilą kupiłem 14 beczek NG w sklepie - w 3 beczkach nie było karty premium wśród trzech ostatnich kart do wyboru.
EDIT: Dokupiłem 20 beczek Potworów - we wszystkich była karta premium wśród trzech ostatnich kart do wyboru.
EDIT: Dokupiłem 20 beczek SK - w 5 beczkach nie było karty premium wśród trzech ostatnich kart do wyboru.

Podsumowując: :giveup:
 
Last edited:
Rozumiem, a czy żeby Schirru lub Igni spaliło Olgierta, jego umiejętność również musiałaby zostać zablokowana? Zadaje to pytanie ponieważ "Pojedynek" to zadawanie nawzajem obrażeń, natomiast umiejętność Schirru bądź Igni działa inaczej.
 
2 rzeczy
- Podczas ładowania wyświetlił mi się napis "Do póki nie osiągniesz rangi 7, wygrane rozgrywki zapewniają ci fragmenty mzaiki" uważam że jest bez sensu i wprowadza w błąd

- Ze względu na jakiś dziwny błąd udało mi się dodać Morkvarga do talii Nilfgaardu
 
@Lexor Mam tylko filmik z tego drugiego, ale...

nie mam pojęcia jak go wrzucić na forum.

Edit: Wrzuciłem na YouTube na niepubliczny, tu masz link -
 
Last edited:
@Lexor Grać się nie da, jest tak jakbyś miał za mało kart. Udostępnić też.
Pokombinowałem i wiem jak do tego doprowadzić - najpierw przeglądasz swój zbiór kart bez konkretnej talii i zaznaczasz np Skelliege i wychodzisz, potem wchodzisz do edycji talii z ekranu do wybierania talii przed grą. Sprawdzałem tylko na Androidzie
 
U mnie na PC to nie działa (filtr się resetuje) - może to tylko przypadłość Androida?
Tak czy siak, jeśli jest to powtarzalne, to powinieneś wysłać raport (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś).

Co do "za mało kart" - może dodaj jedną nadmiarową i zrób tak aby się prowizja zgadzała?
 
2 rzeczy
- Podczas ładowania wyświetlił mi się napis "Do póki nie osiągniesz rangi 7, wygrane rozgrywki zapewniają ci fragmenty mzaiki" uważam że jest bez sensu i wprowadza w błąd
Nie pisało przypadkiem "Do póki nie osiągniesz rangi 7, wygrane rozgrywki zapewniają ci DWA fragmenty mozaiki"
Wiem że do którejś tam rangi jeśli mamy nie przerwaną serię zwycięstw za wygraną dostaje się dwa fragmenty tyle że wydawało mi się że ta zasada obowiązuje do którejś z niższych rang w sensie większych liczbowo od 7.
 
Wiem że do którejś tam rangi jeśli mamy nie przerwaną serię zwycięstw za wygraną dostaje się dwa fragmenty tyle że wydawało mi się że ta zasada obowiązuje do którejś z niższych rang w sensie większych liczbowo od 7.
Ta zasada jest do 7 rangi.
 
Ok, znowu czegoś nie rozumiem. Co to znaczy "jeśli nie ma duplikatów w talii"?
Dziś przeciwnik zagrał mi dwa razy żółwia, a potem 'wysłał sklepa na przygodę'.
 
A czy ten żółw nie był przypadkiem zagrany z Ramona? Ramon tworzy i zagrywa kopię brązowego żołnieża z ręki.
Brak duplikatów oznacza że masz po 1 egzemplarzu każdej karty.
 
A czy ten żółw nie był przypadkiem zagrany z Ramona? Ramon tworzy i zagrywa kopię brązowego żołnieża z ręki.
Brak duplikatów oznacza że masz po 1 egzemplarzu każdej karty.
Z tych popularniejszych możliwości jest też runa.
 
A czy ten żółw nie był przypadkiem zagrany z Ramona? Ramon tworzy i zagrywa kopię brązowego żołnieża z ręki.
Brak duplikatów oznacza że masz po 1 egzemplarzu każdej karty.
Zdaję się, że faktycznie użył Ramona.
 
Top Bottom