[FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

+
@Ely74: Masz rację, choć akurat sezonówka to mały problem w porównaniu do zadań zaliczanych zagrywaniem jakichkolwiek kart.
 
No to mi się akurat nie przytrafiło w tym sezonie choć fakt wczoraj coś dziwnie mi liczyło bo miałem najpierw zagraj dwie rozgrywki i jak skończyłem tę drugą to w kolejnym zadaniu miałem zagraj 40 kart i juz zaczynałem od stanu 4/40 .
 
Ja mam tak codziennie z zadaniemi codziennymi.
Zagraj 60 kart specjalnych? Zrobione w trzech meczach. Zagraj 40 artefaktów? Zrobione w dwóch.
Nawet taliami bez kart specjalnych / artefaktów.
 
Dziś mam komunikat po uruchomieniu gry na Androidzie, że ta wersja gry nie jest obsługiwana. Nie widzę żadnej aktualizacji w sklepie play. Jak rozwiązać ten problem?
 
Również mam teraz taki komunikat, dodatkowo grałem chwilę wcześniej i nie zaliczało mi postępów podróży oraz nie mogłem tworzyć nowych kart. Coś się dzieje ?
 
Sprawdziłem na komputerze, również jest ten sam komunikat. Nie można połączyć się z serwerami GOG.com.
 
CDPR napisało na fanpage'u, że dostęp do gry jest zablokowany.
1625226146402.png
 
Jak to jest, że w aktualnościach można wyczytać o streamach charytatywnych, a czegoś tak oczywistego jak problemy techniczne czy konserwacja serwerów muszę dowiadywać się od innych użytkowników forum? :D
Dlatego ja od razu przyszedłem do Was :)
 
Jak to jest, że w aktualnościach można wyczytać o streamach charytatywnych, a czegoś tak oczywistego jak problemy techniczne czy konserwacja serwerów muszę dowiadywać się od innych użytkowników forum? :D
ja wciąż nie rozumiem jak to jest możliwe że w XXI wieku, w 2021 roku tak duża firma nie potrafi prowadzić skutecznie social mediów, że to tak wciąż leży i kwiczy! że w porę i na czas aktualizować swoich stron z własnymi grami :) Ba! do tego w dobie pandemii gdzie teraz dosłownie wszystko żyje i odbywa się w sieci :D i nikt nie powie mi że jest piątek popołudnie/ wieczór, czy weekend i że tak ciężko wrzucić info :p - no serio przy pracy zdalnej?
 
Jakby co to gwent działa

Edit - w zła chwilę to napisałem bo mi się zawiesiła
 
Prawda, mam zadanie zagraj 40 artefaktów. Grałem symbiozą i naliczyło mi że zagrałem 25 artefaktów w 1 grze. Ciekawa symbioza z 25 artefaktami :).
 
Grunt, że można pozyskiwać zasoby bez farmienia/grania dedykowanymi pod zadania taliami. Osobiście nie narzekam na taki luźniejszy okres.
Gorsze są błędy wynikające z błędnego działania kart lub całych trybów.
 
Witam mam takie pytanko odnośnie podróży z Triss. Mam 92 poziom podróży i teraz jak bym wykupił Glejt Premium, ten tańszy za 37zł, czy dostane te wszystkie nagrody które były do zdobycia za poprzednie poziomy?
 
@Ukash Tak, odblokowując premium dostajesz nagrody za poziomy. Poza tym sam poziom powinien CI podskoczyć za wykonane misje premium.
 
O Panie, ale doboostowało. :love: Super!
Nie chcę Ci psuć dobrego humoru, ale jeśli po zakupie wskoczyłeś na 100+ poziom podróży, to jest duża szansa że nie dostałeś wszystkiego co Ci się należało. W każdej z poprzednich podróży w takim przypadku źle naliczano ilość przyznawanych punktów nagród: gra dawała ich zdecydowanie za mało (znam przypadek braku należnych 60 punktów nagród).

Niestety nie wiem, czy w obecnej podróży zostało to już naprawione (jakoś wątpię, bo większość ludzi kupuje podróż jeszcze na długo przed 100 poziomem lub nie zauważa, że dostała mniej i nie raportuje). Jeśli zapisałeś sobie ile miałeś surowców przed i po zakupie i jeśli z Twoich własnych wyliczeń wyjdzie mniej, to koniecznie napisz do wsparcia.
 
Last edited:
@Lexor
No to pięknie, teraz to mi zabiłeś klina...o_OAle myślę że jest ok, z tego co kojarzę to dostałem +/- 110/120 kluczy, i to by się chyba zgadzało.
 
Last edited:
@Ukash: Nie wiem ile dokładnie powinieneś dostać (sam to musisz wyliczyć) ale nawet jak ktoś dostał 100+ kluczy to mimo wszystko może to być za mało w stosunku do tego co powinien. Do tej pory raportowane braki czasem były rzędu 10 kluczy, czasem nawet 60 kluczy.
 
Top Bottom