[FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

+
Szukałem i nie ma.
Zmiana czcionki i powiększenia i siatki nic nie daje.
Odinstalowałem jeszcze raz i ponowna instalacją i to samo.
Chyba ta aktualizacja coś zmieniła w tablecie albo gwint nie jest zgodny z tą wersja oprogramowania.
W każdym razie mam już po gwincie na tablecie.
Gralem od kilku miesięcy i było ok,przyszła jakąś aktualizacja i koniec.

Pobrałem jakąś grę ze sklepu play i jest ok na caly ekran...

Moze ma ktoś tablet samsung galaxy tab a7 lite?

W poniedziałek muszę zadzwonić do cd projekt.
 
Niestety auto obracanie nic nie daje.
Nawet jak wchodzi pełny ekran to jest ucięty.
Widać że gra nie może dopasować full screen do ekranu.

Jak pisałem zawsze było ok a teraz takie coś.
To musi być wina tej aktualizacji ale samsung zrzuca winę na gwint że coś z gra nie tak.

Mogę dać przywrócenie ustawień fabrycznych ale będę na starej wersji oprogramowania sprzed lat z lukami zabezpieczeń itp a nie ma pewności że zadziała.

Nawet usunięcie gry i ponowna instalacja nic nie dają.

A jak nie wina aktualizacji to z dnia na dzień gra sama uciela obraz bo tablet działa i wszystko ok...

Skoro usuwam grę i ponownie instaluje to są ustawienia domyślne i też ucina i nie wypełnia ekranu...
 
To nie wiem.
Wczoraj napisałem na Facebooku na stronie gwinta wiadomość na messenger.
Opisałem problem i dałem zdjęcia.
Może odpiszą w przyszłym tygodniu a w poniedziałek zadzwonię do nich.

Bo już nie wiem co się mogło stać.
Jeśli wina aktualizacji to powinna być latka za jakiś czas.
Inne programy aplikacje są ok.
Nawet pobrałem jakąś grę ze sklepu i było ok.
Tylko z gwintem taki problem.

A może ta wersja gwinta koliduje z tą aktualizacja na tym sprzęcie?

Każdy ma inny sprzęt i wersję oprogramowania więc to może być problem jednostkowy.
 
W obecnym trybie sezonowym (Podwójna Stawka) karta W Siną Dal nie rozpoczyna automatycznie gry po lewej stronie ręki gracza - czasem nie ma jej w ogóle na ręce startowej, czasem jest ale jako karta numer x+1.
W swojej naiwności myślałem, że będę miał zawsze obie jako nr 1 i 2.

Dodatkowo opis trybu w języku polskim jest felerny - nie trzeba zagrywać jednostki z ręki, drugi egzemplarz jest dogrywany zawsze, jeśli jest to pierwsza jednostka zagrana w turze (nawet wyciągnięta tutorem).
Talia nie jest "dwukrotnie zwiększana" tylko podwojona.
 
Last edited:
W obecnym trybie sezonowym (Podwójna Stawka) karta W Siną Dal nie rozpoczyna automatycznie gry po lewej stronie ręki gracza - czasem nie ma jej w ogóle na ręce startowej, czasem jest ale jako karta numer x+1.
Dodam, że w tym trybie jest generalny problem z kartami z warunkiem "Ta karta zaczyna w twojej ręce". Zrobiłam test i Pierścień Przychylności oraz Torque również nie zawsze wchodzą na rękę przy pierwszym rozdaniu, a jak już czasem się uda, to pojedynczo. Oprócz tego Rioghan Nieumarły, który powinien zaczynać grę na cmentarzu, rzeczywiście zaczyna, ale pojedynczo - druga sztuka wlatuje na rękę lub siedzi w talii.
 
Skoro niejasności jest więcej, przydałoby się je zebrać i - w swej naiwności - wysłać ticket do REDów z pytaniem dlaczego działa tak, a nie inaczej.
 
Czy to jest normalne?
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    507.5 KB · Views: 57
Czyli frakcja jest uznawana za neutralną po Renfri. Właściwie logiczne. Najzabawniejsze, że przeciwnik grał mieczem z syrenami i wylosowało warsztat.
 
Gdyby ktoś z jakiegoś powodu grał Draft (nie osądzajcie, każdy ma jakieś fetysze), w zakładce zadania nie polecam klikać "otwórz stronę wydarzenia" - faktycznie nas przenosi do Wszechboga, przegrywamy w Drafcie, a w kolejnej grze mamy błędy graficzne (i techniczne - nie mogłem wzmocnić Elfiego Czatownika).

Bez tytułu.png
 
Last edited:
Rzucam pytanie i czekam na odpowiedzi: ile osób zdaje sobie sprawę z tego, że aby uzyskać punkty nagród (klucze) za swoją pozycję rankingową na koniec sezonu trzeba w danym sezonie rozegrać przynajmniej jedną grę rankingową?

Nigdzie tego wcześniej nie widziałem i zostałem zaskoczony po tym jak w styczniu odpuściłem sobie gry rankingowe, grałem w inne tryby. Byłem święcie przekonany, że dostanę klucze za aktualną pozycję, inaczej bym bez problemu rozegrał ten jeden mecz.

Skoro wcale nie grałem i system nie przyznał mi punktów to może nie powinno się też spadać niżej? Obecnie nie widzę tu logiki.
 
No ja :) w styczniu nie grałem w ogóle i nie dostałem nic aczkolwiek z rangi chyba nie spadłem gdyż wydaje mi się że miałem 13 stą i ona mi została.
A przynajmniej nie kojarzę bym tyle rankingówek zagrał w grudniu by ją 10 wbić.
 
Ja też nie byłem tego świadomy i zostałem zaskoczony po sezonie styczniowym... od jakiegoś czasu odpuściłem gry rankingowe, ale czasem dla zabawy jedną czy dwie w ciągu miesiąca zagrałem, natomiast w styczniu ani razu.

Gdyby nie to, że i tak nie mam na co ich wydać, to byłbym zmartwiony, a tak to tylko mogę potwierdzić, że nie powinno tak być.
 
Top Bottom