Far Cry

+
szczególnie Pangan
Pagan. Pagan Min.
 
Uff... Alarm odwołany.
Gdzie indziej to AMD obrywa po tyłku i to ostro.



Ciężko powiedzieć z czego wzięły się takie wyniki na gamegpu.
 
Uff... Alarm odwołany.
Gdzie indziej to AMD obrywa po tyłku i to ostro.





Ciężko powiedzieć z czego wzięły się takie wyniki na gamegpu.

Z czapy się wzięły, ja bym powiedział że gamersnexus fachowo walnął testy i rzeczywiście gra cierpi na stuttering mocny, ze wskazaniem na AMD.
 
Panowie, wygląda na to iż sytuacja wraca do normy - ponoć najnowsze sterowniki (na razie w wersji beta) do kart AMD poprawiają wydajność FC4 niekiedy aż o 50%* !

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/AMDCatalyst14-11-2-BetaWINReleaseNotes.aspx

*a w Dragon Age: Inquisition o... 5%

Iwan było stronę wcześniej.....
Jak ktoś ma problem ze stutteringiem to tutaj recepta, działa wszystkim
http://forums.ubi.com/showthread.php/954533-EASY-FIX-Stutter-Frame-Skipping-Far-Cry-4!

Trzeba wejść w ini. i zmienić jedną opcje
włączyć DisableLoadingMip0 czyli przestawić

DisableLoadingMip0 = "0"
na
DisableLoadingMip0 = "1"
i problemy ze stutteringiem znikną."
 
Frog, stuttering stutteringiem, ale Iwan ma rację i nowe stery ponoć faktycznie dają kopa.
W związku z tym wyniki testów na gamegpu nie dziwią ani trochę.
I mają odzwierciedlenie w stanie faktycznym.


Co ciekawe AMD wypuściła sterowniki do gry zielonych szybciej od Nvidii. Wychodzi na to, że lepiej ogarniają tego całego gameworksa ;)
 
Ciekawe że nawet na tak stronniczym dla Nvidii Pclabie testy FC4 wyszły bardzo dobrze dla AMD.


TotalBiscuit dzieli się pierwszymi wrażeniami, i też jak widać grając na dwóch 980 cierpi na paskudny Stuttering, ale na całe szczęście fix już jest.
 
Jest. Znaczy, weszła z patchem 1.4.

W sumie to miałem od początku :p

Odnośnie FC4 jeszcze fajne są efekty typu spadający śnieg z góry, jak wiater zawieje oraz to że z dalszych odległości widać dym z wiosek, coś na kształt W3. Tyle że z grubsza gra jest nudna i oklepana. Robiąc misje okej, ale już otwarty świat nudzi się..Zdobywanie posterunków, wież, zwierzęta i ratowanie pojmanych i tyle. Oby Wiedźmin 3 na to nie cierpiał, a losowe zdarzenia nie były przewidywalne ;)
 
Warto kupić? Oglądam Cutscenki i wyglądają świetnie :D. W FC3 się bawiłem bardzo spoko, nieraz po prostu z bananem na twarzy.
Czekam na odpowiedź typu: Zapomnij o grach, idź robić licencjat, bo mało czasu masz. Wystarczy, że maturę przez Wiedźmina 2 nie zdałeś (w porę : P ).
 
Warto kupić? Oglądam Cutscenki i wyglądają świetnie :D. W FC3 się bawiłem bardzo spoko, nieraz po prostu z bananem na twarzy.
Czekam na odpowiedź typu: Zapomnij o grach, idź robić licencjat, bo mało czasu masz. Wystarczy, że maturę przez Wiedźmina 2 nie zdałeś (w porę : P ).
FC3 lofciam, w FC4 pograłem u kumpla i jakoś mnie nie kręci, to raczej trójka w innych fatałaszkach (może potem się rozkręca, ale zagrałem ze 2-3h łącznie chyba). Wydaje się być znacznie trudniejsza (grałem na normalu pewnie [tam się w ogóle wybiera poziom trudności?] i miewałem problemy, szczególnie jak mi się fauna pojawiła w strzelaninie). Nie twierdzę że jest zły, bo za mało grałem i ma fajne pomysły (nauczyłem się bać orłów, fajni są cisi przeciwnicy z łukami), ale to raczej dla tych co w trójkę nie grali.
 
Top Bottom