FCR MOD do pierwszego Wiedźmina – aktualizacja

+
FCR MOD do pierwszego Wiedźmina – aktualizacja



Flash właśnie udostępnił uaktualnienie do swojego MODA Full Combat Rebalance. Samą aktualizację, jak rwnież pełną listę zmian możecie pobrać z oficjalnej strony projektu, gdzie znajdziecie także wszystkie informacje dotyczące modyfikacji. Zapraszamy do dzielenia się spostrzeżeniami na temat FCR w specjalnie przygotowanym temacie na naszym forum, a także do obejrzenia zwiastunu.
 
A my prosimy i prosimy o drobnego patcha do W1 i nic ciągle cisza... To już nie chodzi o nowe treści, a jedynie o naprawę kilku irytujących błędów.
 
Ja potestuje jak będę miał więcej wolnego czasu, bo zapewne będzie to wyzwanie. Wcześniej podjąłem rękawice ale wypadłem na początku 4 aktu.
 
Flash MOD do Wiedźmina 2? Aż strach się bać... To będzie zapewne taki Mroczny poziom trudności do kwadratu (albo sześcianu ;) ).
 
rafal12322 said:
Mroczny w sumie nie był taki straszny :D Po skompletowaniu rynsztunków był wręcz łatwy :)

Powtórz te słowa grając WYŁĄCZNIE ścieżką alchemii (nierozwijana szermierka i znaki) w Wiecznej Bitwie albo potyczce ze Smokiem ;)...
 
Może kiedyś spróbuje choć powiem szczerze że nie bardzo przepadam za walką samymi petardami i faszerowaniu się eliksirami....
 
rafal12322 said:
Może kiedyś spróbuje choć powiem szczerze że nie bardzo przepadam za walką samymi petardami i faszerowaniu się eliksirami....

Oj tam... przeciwnicy z regenerującym się zdrowiem to jest to ...
Sama taktyka partyzanta nie przejdzie .
 
Jeśli zacznę grać to na średnim poziomie, napewno nie na super, extra, devil, hardkorowym. Tylko nie wiem, czy jak dam niższy poziom trudności to niektóre ciekawe modyfikacje się nie wgrają. Trzeba pokombinować z różnymi opcjami. Jak zainstalujecie to napiszcie jakie opcje i jaki poziom macie.
 
Poziom trudności moda (jest ich 6), a inne modyfikacje (np. uproszczony interfejs) to odrębne sprawy i można je regulować w instalatorze ;)
 
Vandergrrift said:
Ten Mod dla mnie to straszne wyzwanie. Może kiedyś znowu spróbuje "ruszyć na nim" :)
Jest 6 poziomów trudności do wyboru. 3 niższe zostały obniżone w kolejnych wersjach moda, do poziomu zbliżonego do podstawowej gry.
 
Ten mod jest świetny, żałuję że wcześniej nie grałem w Wieśka z nim. Gra nabiera zupełnie innego wymiaru :)
 
A ja, zamiast ekscytować się modami, proponuję głosować ile sił w palcach na "Wiedźmina 2" w ramach European Games Awards !!! pod poniższym adresem: http://www.european-games-award.com/index.php/voting

Mimo silnej konkurencji w stylu "TC's Ghost Recon: Future Soldier", "Battlefield 3" czy "Batman: Arkham City", pokażmy, że jesteśmy the best i potrafimy wspierać nasze, bądź co bądź, doskonałe produkcje! "Wiedźmina 2" można spotkać w mniej więcej połowie kategorii, a to pokazuje, jak mocnym jest tytułem. W innych często przewija się niezwykła "Botanicula", spotkamy też "Dead Island" i strategię, której tytułu nie pamiętam. Jak widać, 'Poland' ma silną ekipę na rynku europejskim. POLSKAAA BIAŁO-CZERWONIIIII !!! :)
 
Jeśli chodzi o tego moda to mam mały problem, jestem przy tym queście z Bruxą w kanałach. Mam nałożony na miecz olej przeciw wąpierzom a miecz i tak zadaje minimalne obrażenia. Co mi się uda jej zbić trochę hp to zaraz się zregeneruje na 100%. Coś robię nie tak? Bo taka walka nie ma końca...
 
rafal12322 said:
Co mi się uda jej zbić trochę hp to zaraz się zregeneruje na 100%. Coś robię nie tak? Bo taka walka nie ma końca...

Trza być lepiej przygotowanym od tej bruxy ;)...
Pamiętam jak na tym modzie (w pierwszym kacie) męczyłem się z głupimi ghulami z krypty. Musisz zadawać więcej obrażeń (rozwinąć statystyki) ewentualnie posiadać lepszą broń. Albo najlepiej jedno i drugie ;)...
 
Top Bottom