Festiwal pytań do RED-a

+
Status
Not open for further replies.

gower

Forum veteran
Festiwal pytań do RED-a

W bardzo bliskim czasie będę miał przyjemność rozmawiać z Konradem Tomaszkiewiczem ze studia CD Projekt RED. Ponieważ Was lubię, postanowiłem, że dam każdemu szansę na zgłoszenie pytań, które najbardziej ciążą mu na sercu i spać nie dają. Po lutym wiemy więcej, więc i wątpliwości na pewno pojawiły się nowe. Dlatego do południa we wtorek (5 marca) możecie tu zgłaszać swoje propozycje pytań, a ja najciekawsze tematy poruszę w rozmowie z Konradem. Do dzieła:)
 
Czy będzie więcej słowiańskości a'la Wiedźmin pierwszy? Może jakiś przykład tworzenia takiego elementu.

P.S. Czy będą skrzaty? Np. zamiast szczurów w chałupach?
 
Geralt będzie mógł pływać, to pewne, ale czy będzie mógł nurkować?
REDKit będzie w ciągu najbliższych 2 miesięcy?
 
Czy nowe możliwości silnika RED Engine pozwolą na powrót Białego a nie Szarego bądź Srebrnego Wilka (Włosy)?
 
Czy REDzi lubią dżem truskawkowy?

I jak możesz, to weź ich tam zgwałć psychicznie w celu uzyskania informacji dot. sejwów z dwójki i ich wpływu na fabułę trójki.

E: Czy będą jednorożce? Czy koń będzie jeden, czy będzie możliwość wymiany? Fajnie by było jakby Płotka nam zginęła i byśmy mogli kupić nowego konia i nazwać go... nie wiem... może "Płotka"?
 
When will be gameplay ! :D Kiedy jakaś konferencja odnośnie tylko gier a nie funduszy? Kiedy pokaz nowego renderera? THX for all :)
 
Dobra, to spytaj się w Naszym imieniu, kiedy w końcu Ci tą akredytację zabiorą :p
 
A ja zadam zupełnie inne pytanie - Czy znowu planują jakieś bonusy dla Polaków przy okazji EK i kiedy startuje pre-order? (dużo tańsza niż na zachodzie + wcześniej... w teorii mogliśmy zagrać)
 
A więc :
1. Jak Geralt będzie umiał pływać to czy znajdą się misje co wykorzystywało tą umiejętność? Np . Geralt ma wybić stado topielców nad wodą , ale topielce są tak daleko , to wiesiek musi pływać .
2. W ilu procentach gra jest już ukończona ( o ile pamiętam to w2 jak zapowiadali to był już 60%)
3. Podobno walka ma być bardziej na " chodzonego " , czy możliwe więc , że Geralt będzie się męczył jak szybciej się porusza w walce jak i poza ?
4 . Czy w grze od razu będzie cały świat odblokowany jak w skyrimie , czy jak GTA , że lokację się odblokowują w trakcie fabuły
5. Konie - Czy będzie kilka rodzajów koni , że na początku będą słabe i w dopiero na końcu fabuły jak w RDR będą
najlepsze ? I dalsze pytania z zapożyczenia z RDR :
- pościgi konne znajdą się w grze ?
- walka już wiemy
- czy konie będą miały staminę , czy jak w assassin's creed?
6 System sevów będzie jak w w1 , czyli nadpisywanie ( najwygodniejsze ) lub jak w2 - wybieranie opcji w grze nadpisywania sevów
7. W dniu premiery W3 będzie już można grzebać w nim red kidem , a no właśnie kiedy premiera edytora do w2?
I to by było na tyle jak na coś wpadnę to napiszę .
 
airandilll said:
Czy Geralt będzie mógł mieć jakiś dom, będzie mógł gdzieś spać czy jeść ?.
Tak. Razem ze stajnią i pastwiskiem.

A pierwszym dodatkiem będzie "Wiedźmin: zwierzęta".
 
Się nie muszę nawet wysilać.
Dzięki, Panowie Nick i Mario, za zadanie moich pytań. :)

Po orenie dla Was.
 
nickstone said:
To i ja mam pytanie - czy będzie poziom nagła śmierć ?
Podobno będzie, postać będzie umierać jeszcze przy ekranie ładowania :D/> A tak serio to w sumie trochę problematyczne to było w W2 z racji tego że nie o wszystkim pomyślano :p Pamiętam jak ktoś opowiadał jak po skończonej rozmowie stał w ognisku i zaczął płonąć, więc pierwsze co mu przyszło do głowy to wskoczyć do wody, niestety nie pomogło i postać zginęła :D taki tryb można by dodać kilka miechów po premierze kiedy wszystko będzie na 100 % dopracowane ;p

@szypek, przepraszam, żeby nie robić off topicu:

1. Czy będzie można komuś podarować jakieś kwiaty czy np. jedzenie? (W Wiedźminie pierwszym fajnie było dać komuś biednemu coś do jedzenia, już nawet nie chodziło o korzyści wynikające z tego tylko samo to, że pomożemy tej osobie :p)

2.Czy będzie można porozmawiać z plotkarami jak to miało miejsce w W1?
 
Świat ma być duży. To czy można zaznaczyć sobie jakiś punkt na mapie i go opisać? Bo na przykład znalazłem jaskinie, ale są tam za mocne stwory i chciałbym później do niej wrócić.
 
Czy animacje ruchu postaci przez to, że zwiększono ich ilość będą wyglądać płynniej, a Geralt nie będzie swoimi ruchami (szczególnie podczas biegu z mieczem) wyglądać jak robot? Czy możemy liczyć na tak płynne i ładnie połączone animacje jak te w Assassin's Creed III?
 
1. Skąd decyzja, o promowaniu gry starym rendererem?

2. Czy "tryb skupienia" Geralta, będzie podobny do Detective Mode z Batmanów?

3. Jak i czy w ogóle mają zamiar rozwiązać typowy dla gier z otwartym światem problem "piętrzenia się misji pobocznych"?

3. Czy będzie system profili gracza?

4. Czy mają zamiar zaimplementować ekwiwalent Areny, jeśli tak, to czy myślą o opcji multiplayer?

5. W W3 PhysX zastąpi Havok'a, co z posiadaczami kart AMD?

6. Czy powrócą petardy?

7. Czy Płotka, będzie robiła za "mobilną skrzynię"?

8. Czy koń może zginąć w trakcie walki (rzecz jasna "z Płotki")?

9. Czy mają zamiar zaimplementować opcje społecznościowe? Coś na kształt porzuconego pomysłu publikowania naszej historii piórem Jaskra spisanej na Fejsie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom