figurki

+
figurki

Figurka jaszczurki, byka - takie coś mam w ekwipunku "potrzebne do wykonania zadania" ale mam to od dawno i mam 37 lvl i nie wiem do czego to jest... jestem w stanie to jeszcze użyć do czegoś? Gdzie i kiedy?
 
Gdzie tę misję aktywować na 37 lvl? Tak długo to nosze że aż dziwne heh... praktycznie grę skończyłem i jadę na dodatkach.
 
Heh... ja tę misję przeszedłem dawno temu. Pamiętam jakieś śmierdzące sery itp. Zastanawiało mnie po co te figurki mam dalej w kieszeni ale chyba tak jest, że po ukończeniu questa one po prostu zostają...
 
A może pojawia się quest po rozłożeniu na części? Widziałem gdzieś na YT, ktoś jakąś figurkę rozbił na części i uzyskał list+klucz + aktywował się ukryty quest ;)
 
XBentus;n9965431 said:
A może pojawia się quest po rozłożeniu na części? Widziałem gdzieś na YT, ktoś jakąś figurkę rozbił na części i uzyskał list+klucz + aktywował się ukryty quest ;)

Tych się nie da rozłożyć na żadne części. Po prostu są :).
 
Witam forumowiczów. nie moge zakladac tematu bo jestem nowy, wiec napisze tutaj co jest nie tak . klucz hendrika akt1 nie wiem do czego jest ten klucz jest piwnica ktrora byla przykryta skórą ale nie moge do niej wejsc chodzi o przeszukanie nilfgaardzkiego łącznika . pytanie w skrocie jest takie jak użyc tego klucza [bo z nim nie da sie nic zrobic przypisac do ekwipunku] , czy to jest klucz do tej piwniczki w domu hendrika. dziekujeje z gory za odpowiedz. pozdrawiam
 
To w takim razie jakiś bug, bo jeśli już masz w ekwipunku ten klucz w przedmiotach fabularnych to po podejściu do klapy i próbie otwarcia powinien się pojawić napis "otwarto przy użyciu klucza".
 
Figurki służą do aktywowania portali u Aeramasa, podejrzewam że zostają w ekwipunku na wypadek powtórnej wycieczki do tej lokacji, ale głowy nie dam....
 
Top Bottom