Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

+
Przerobili? Film widziałee przerobienia nie odnotowałem, no chyba,że jak założe ścierkę z kuchni na głowę to od razu pomyślą,że jestem biedną Afganką co się zagubiła. O takim przerobieniu mówisz?
 
Sczerze mówiąc nie widze jakoś specjalnie aby to sie wyróżniało spośród róznorodności wcześniejszych charakteryzacji....ale ok ja nie jestem Tobą.
 
Geno jak zobaczyłam Brada z siwymi włosami to poprostu skojarzyło mi się z Wiedzminem. Jakoś tak. Dobra lepiej kończe ten OT.
 
Film był fajny, najlepsze było jak smoka pokazali, chociaż odrazu widać że nie prawdziwy tylko komputerowy Mnie się podobało. Żebrowski też fanie zagrał i ogólnie dobrze mieczem robił, tak ala nindża . Serial też fajny i wogóle, pozdro 666
 
MasPingon said:
Film był fajny, najlepsze było jak smoka pokazali, chociaż odrazu widać że nie prawdziwy tylko komputerowy Mnie się podobało. Żebrowski też fanie zagrał i ogólnie dobrze mieczem robił, tak ala nindża . Serial też fajny i wogóle, pozdro 666
:DWeź no, kurde, przestań! Nie dość, że siedzisz w oślej ławce to jeszcze rzucasz papierkami. Mało Ci? :)
 
MasPingon said:
Film był fajny, najlepsze było jak smoka pokazali, chociaż odrazu widać że nie prawdziwy tylko komputerowy Mnie się podobało. Żebrowski też fanie zagrał i ogólnie dobrze mieczem robił, tak ala nindża . Serial też fajny i wogóle, pozdro 666
Co ja widzę, nowa forma prowakocji? Ciekawa metoda, zgrywać potulną, rozentuzjowaną i posłuszną owieczkę. Z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój sytuacji
 
Ekhm, za chwileczkę kolejny odcinek serialu wiadomo chyba jakiego... Dzisiaj będzie odcinek ze strzygą Ehh nie mogę się powstrzymać żeby to zobaczyć
 
Nieeee Pono !! @ !! Opanuj się Gofer się naoglądał i same kłopoty z tego wyszły... :p A tak na serio... czekam na sprawozdanie bo na szcęscie nie mam aktułalnie 1 ani 2 EDIT: Jest zle , myle już Pono z Masem jak mówie o serialu
 
Strzyga bosko wyszła w filmie - te czerwone kurwiki w oczach (buahaha), ale reszta była wporządku. Nawet ładne efekty specjalnie (oprócz strzygi of course)...
 
Widzę, że mój los coś znaczy jednak. Mylić mnie z Masem? A to dobrze czy źle? Strzyga w tym filmie to była porażka Reszta nawet ok, porównując do poprzednich odcinków... Zgodzę się z TRollem - efekty specjalne dały radę
 
dla mnie ten ze strzygą był jednym z bardziej klimatycznych odcinków. bardziej wiedźminowatych
 
Oglądając kilka poprzednich, potwierdzam Arczi. Tylko wygląd strzygi psuje wrażenie. Ehh... Bardziej śmieszy niż przeraża. Choć IMO klimacik był wyczuwalny .
 
Ekhm... dziś(a właściwie jutro) kolejny odcinek hm... 'serialu'....godz. 1.35 - "Wiedźmin - Mniejsze zło"Jak tam przygotowania FKM*?? *Forumowy Klub Masochistów
 
Przygotowania ruszyły pełną parą. Damy radę! Trochę późno dzisiaj (jutro) ten odcinek
 
Ja i tak nagrywam... nie będę czekał na 'coś' takiego. W sobotę rano zawsze oglądam, tnz. się psychicznie okaleczam...PS Właściwie, to z odcinka na docinek jest lepiej - ale wciąż nie dobrze
 
Skoro z odcinka na odcinek jest lepiej... To dzisiaj zaczekam na Wiedźmina Poprzednia odsłona, ta ze strzygą, podobała mi się nawet, tylko wygląd strzygi, ehh... Reszta nie była aż taka zła, całość miała specyficzny, dość mroczny klimat. Jeśli dotrwam do godziny 1:35, to obejrzę...
 
Masz rację, jakby pominąć strzygę to było całkiem przyzwoicie... podobały mi się sceny u Nenneke...Zobaczymy jak zrobili "Mniejsze zło"... opowiadanie świetne, ale trudne do sfilmowania i dość spoko efektów specjalnych...
 
Top Bottom