Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

+
Deithwenser-ek said:
Zielona, skoro Jackson spartołił LOTRa, to poczekaj na del Toro i jego "Hobbita" :) Ciekawe co z tego wyjdzie.
O ile wyjdzie, tyle problemów mają z tym filmem. :pA co powiecie na to ?http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://i115.photobucket.com/albums/n301/captmorgan72/GeraltofRivia.jpg&imgrefurl=http://freedomreborn.net/simple/index.php%3Ftopic%3D49208.0&usg=__l3MoGg-EcdnTl_Aa7i8htE_Ckqs=&h=462&w=347&sz=24&hl=pl&start=65&sig2=GNjs9xJJp4FKxPfQFbr_vw&zoom=1&tbnid=KXdsenul6J3XNM:&tbnh=129&tbnw=90&ei=JLwcTZedNI3Nswadi9npDA&prev=/images%3Fq%3DGeralt%2Bof%2BRivia%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:eek:fficial%26biw%3D1024%26bih%3D555%26tbs%3Disch:10%2C1695&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=300&vpy=205&dur=22&hovh=259&hovw=194&tx=118&ty=159&oei=HLwcTdP9KseDswaH_unmDA&esq=5&page=5&ndsp=19&ved=1t:429,r:7,s:65&biw=1024&bih=555
 
założę się że Jackson i Cameron i inni Amerykańscy nie mają pojęcia co to jest wiedźmin a szkoda bo wiedźmin idealnie nadaje się na film albo na serial np. dla HBO produkuje się dobre seriale . Może po premierze wiedźmina 2 zrobi się w Ameryce głośno o wiedźminie i ktoś wpadnie na pomysł zrobienia super produkcji z rozmachem z Geraltem w roli głównej a tak nadal se oglądajmy '' super produkcje '' polską....... Moje typy aktorów głównych Russell Crowe lub Andy Whitfield - Geralt Angelina Jolie - yennefer Ridley Scott - reżyser , z ostatnim filmem trochę nie trafił ale wiedźmin by był na pewno hitem na miarę ''gladiatora'''
 
Sebii said:
Tu kurde właśnie nie było, też się zdziwiłem jaki on krótki jest :p
Trzeba trochę więcej pracy na tym forum, żeby link wyglądał tak: linkA zawiera to samo co Twój link :pPS. Troche chuderlawy ten Geralt :p
 
Michałek, błagam Cie, tylko nie Scott. Znając jego tendencję do moralizowania zrobiłby z Geralta pompatycznego społecznika, który przed zabiciem każdego przeciwnika wygłaszałby tyrady o wolności, miłości i braterstwie :p
 
Moja opinia? "Technika" filmowa ostro wyrwała do przodu, można by ją doskonale wykorzystać w ekranizacji czy też adaptacji nawet siedmiu tomów powieści ASa. Gorzej pewnie w kwestii finansów ;/
 
Witam wszystkich,Z góry chciałbym zapewnić, że ten temat to nie żaden żart.Otóż ostatnio w mojej głowie zrodził się pomysł. Oglądając serial "Wiedźmin" pomyślałem - jak można tak spartolić sprawę? No właśnie. Patrząc na dzisiejszych reżyserów, możliwości filmowe, edycję komputerową, firmy rozrywkowe pomyślałem, że ktoś kompetentny mógłby ponownie nagrać ów serial wzorując się na:- twórczości A. Sapkowskiego,- grze "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów"Studia filmowe miałyby o wiele łatwiejsze zadanie teraz - tyle możliwości, świat został już stworzony przez CD Projekt, "Wiedźmin" to marka znana na całym świecie... Co by uniemożliwiało ponowne nagranie serialu? Mamy świetne pokazy walki z gry "Wiedźmin", mamy wizerunek Geralta z "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów", mamy świetnie dobrane głosy pod postacie... Np. Geralta mógłby zagrać ktoś do niego podobny, ale głos mógłby mu dawać Jacek Rozenek, tak samo z innymi postaciami. Filmografia mocno się rozwinęła pod względem efektów specjalnych.I tu właśnie potrzebna jest dorosła, kompetentna osoba, która założyła by petycję do wybranego studia filmowego o re-make serialu "Wiedźmin". Myślę, że większość forumowiczów by się pod nią podpisała, a nuż by się udało?Aj?
 
petycja by była dobra np , do hbo , bo ich stać na doby serial i włożenie w niego kupę kasy . poza tym chyba już jest taki temat ...
 
michalek12345 said:
petycja by była dobra np , do hbo , bo ich stać na doby serial i włożenie w niego kupę kasy . poza tym chyba już jest taki temat ...
To musi być polskie studio. Jeśli potrafimy robić świetne gry, to czemu nie i filmy?
 
Qesitam said:
Qesitam said:
petycja by była dobra np , do hbo , bo ich stać na doby serial i włożenie w niego kupę kasy . poza tym chyba już jest taki temat ...
To musi być polskie studio. Jeśli potrafimy robić świetne gry, to czemu nie i filmy?
Gry ze wszystkiego chyba robimy najlepsze i CD Projekt RED jest tego najlepszym dowodem. Hm, to czemu nie filmy ? A oglądałeś Wiedźmina ? Jeśli nie to obejrzyj a potem pogadamy :)
 
nie dawno zrobił ktoś temat na forum żeby zrobić petycję , aby serial wiedźmin powstał moim zdaniem warto zrobić taką petycję , ale jak i do kogo i przez kogo >? Trzeba kogoś zainteresować żeby zrobił serial o wiedźminie ( film moim zdaniem by się nie nadawał bo z książek byłoby 1/10 w filmie - mało by się zmieściło ) jest stacja hbo która lubi takie klimaty mrocznego fantazy (np. gra o tron) więc trzeba zacząć działać a nie bezczynnie czekać na cud!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Qesitam said:
Qesitam said:
petycja by była dobra np , do hbo , bo ich stać na doby serial i włożenie w niego kupę kasy . poza tym chyba już jest taki temat ...
To musi być polskie studio. Jeśli potrafimy robić świetne gry, to czemu nie i filmy?
Radzę spojrzeć co dzieję się aktualnie w polskim kinie i edytować komentarz...
 
Musi to być ktoś, kto zdaje sobie sprawę czym dla Polaków jest Wiedźmin, ja bym tam dał kilkadziesiąt milionów Peterowi Jacksonowi i już :p Wyszedł by megahit, a tak to Frodo, plugawy karzełek pluje Geraltowi w twarz.
 
paniekamilku said:
Musi to być ktoś, kto zdaje sobie sprawę czym dla Polaków jest Wiedźmin, ja bym tam dał kilkadziesiąt milionów Peterowi Jacksonowi i już :p Wyszedł by megahit, a tak to Frodo, plugawy karzełek pluje Geraltowi w twarz.

Z racji różnicy wzrostu, plucie ma mocno utrudnione...
Jacksonowi mówię nie. Z uporem maniaka będę twierdziła, że o ile LoTR wizualnie jest rewealacyjny, o tyle reszta mocno kuleje. I nie chodzi i mi o jedyną_słuszną_wizję i bezwzględną wierność oryginałowi, ale zmiany, które nic nie wniosły, a zmieniły wydźwięk opowieści.

HBO mogłby sponsorowac serial, na reżysera filmu nie mam pomysłu.
 
Co wy na to zeby Redzi "podrzucili" komus pomysl zrobienia filmu na podstawie ksiązki Wiedźmin, a pozniej na podstawie gry, tylko taki film "z krwi i kosci", a nie dosyc sredni serial i jeszcze slabszy film. Mysle, ze to bylaby fajna sprawa pojsc do kina i obejrzec "wieśka" ;)
 
Taa... Trzeba mieć marzenia, ale takie łatwe do spełnienia :) A serio, to fajnie by było obejrzeć film o Wieśku, ale tylko taki z dużym budżetem.
 
Top Bottom