Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

+
No wlasnie to bylo to we wczorajszym (no, praktycznie dzisiejszym) odcinku :D. Ale co to ma przedstawiac, to nadal nie wiem :p.
 
Myślę, że to mogłaby być Stepująca Stonoga Gryzelda...A na serio - takie "cusie" widziałem na screenach w grze "Archangel" - ktoś wie może, jak się one tam nazywały?
 
Hm... no cóż ja widziałbym ekranizację Wieska w szatach czegoś pomiędzy Lord of the Rings, a Pirates of the Caribean... co do odczinak nr 6, fajne opowiadanie oczywiście zostało zmaszczonePS Polecam niezo amatorską(ale fajną) interpretację tego opowiadania: http://www.stars-in-black.pl/mpg.htm(na samym dole strony, w dziale "Warsztaty filmowe")
 
Nie wiem czy to tu, ale jak o filmie, to o filmie ;)
Andrzej Sapkowski Zone said:
Tomek Bagiński wypowiedział się na temat filmów z gry "The Witcher", które współtworzył.Udostępniony dwa tygodnie temu animowany zwiastun gry "The Witcher" (można go pobrać stąd) poruszył zarówno graczy, jak i fanów twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Większość komentarzy była bardzo pozytywna, niektórzy twierdzili wręcz, że w ten właśnie sposób powinna wyglądać filmowa wersja Sagi. Tomasz Bagiński ze studia Platige Image, które stworzyło wyżej wymieniony zwiastun, wypowiedział się o tym pomyśle następująco:"Praca nad projektem filmowym opartym na Wiedźminie byłaby wielką przyjemnością, niestety w najbliższej przyszłości nie widzimy ekonomicznych szans na powstanie takiej produkcji. Potrzebne fundusze znacznie wykraczają poza możliwości naszego studia, tak więc tego typu projekt musimy odłożyć na dalszą przyszłość. Mam nadzieję, że apetyt fanów sagi choć trochę uda się nam zadowolić filmami z gry. W sumie będzie to prawie 10 minut materiału, w tym 6-minutowa walka ze Strzygą. Cieszymy się, że odbiór dotychczasowej pracy jest pozytywny. W naszym studiu też panuje przekonanie, że postać Wiedźmina zasługuje na lepsze traktowanie niż to, co się stało dotychczas".
 
Czyli pozostaje mieć nadzieję, że doczekamy się innej adaptacji przygód Geralta tyle, że w bliżej nieokreślonej przyszłości.
 
eeeee według mnie filmy Bagińskiego nie wyglądają jak final fantasy Jeżeli chodzi o sam pomysł takiego filmu to mogłaby dofinansować go nasza kochana telewizja zamiast tfilmy jakiegoś Brodzkiego w końcu bagiński to zdobywca oskara
 
No i co? Wyjdzie to co mialo wyjsc i tyle. Heh, zrobic nowy film Wiedzmin tym razem taki? Mnie by sie to jakos sztywno ogladalo...Nie mowie jednak przez to, ze jest to kiepskie :p.
 
leśny TROLL said:
eeeee według mnie filmy Bagińskiego nie wyglądają jak final fantasy Jeżeli chodzi o sam pomysł takiego filmu to mogłaby dofinansować go nasza kochana telewizja zamiast tfilmy jakiegoś Brodzkiego w końcu bagiński to zdobywca oskara
Nie Oskara, tylko nominacji do niego, z tego co wiem...
 
Gdyby Bagiński zrobił "Wiedźmina" to przynajmniej można by to pokazać "na zachodzie:, nie to co ta kich z szeregów TVP. .. Wyobraźcie sobie cały film taki jak walka ze strzygą... miodzio
 
Ej no dobra...Ale gdyby Baginski robil film Wiedzmin, to bylby on zrobiony tak jak ten teaser ktory widzielismy? Kompletnie komputerowy itd? Ja nie moglbym tego ogladac xP.
 
MOŻE ach, cóż za optymizm. Myślałem, że gorzej filmu o Wiedźminie nie można nakręcić. Poza tym teraz można wyciągać sobie wnioski co było w filmie Brodzkiego złe (czyli prawie wszystko ). Mimo wszystko w najbliższej przyszłości nie ma na co liczyć. Może za kilka lat... kilkanaście
 
To byłoby niezłe. Animacja motion capture i klimatyczne tła. Tylko po co od razy FF z tego robić? Polacy nie gęsi, swego wiedźmina (i jego świat mają).
 
Polacy Wiedźmina mają, jego świat też mają, nawet swój język mają, ale pieniędzy już za bardzo nie mają (powtórzenia napisałem celowo)
 
Gofer31 said:
Ej no dobra...Ale gdyby Baginski robil film Wiedzmin, to bylby on zrobiony tak jak ten teaser ktory widzielismy? Kompletnie komputerowy itd? Ja nie moglbym tego ogladac xP.
Nie przesadzaj, Final Fantasy też był robiony w całości komputerowo i wyszedł bardzo dobrze A poza tym teaser był genialny
 
Tak, prawda. Ale jednak niektorzy z nas czepiali sie dziwnych kanciastych ruchow Ostrita...Final Fantasy moze i ladnie wyszedl, ale dla mnie po jakims czasie byl meczacy ;/.Ja zbytnio ZA filmem wykonanym komputerowo nie jestem...
 
Top Bottom