Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

+
Niby wszyscy narzekają, że film był słaby, niby wszyscy starają się wyprzeć go z pamięci i udają, że nie istnieje, ale jeśli ów film stworzy okazję do offtopu to nagle wszyscy rzucają się z ochotą. Normalnie magia forum :D

W każdym razie, posty zostały przeniesione do bardziej pasującego wątku, a poniżej wrzucam waszego ulubieńca w pełnej krasie żeby nikomu smutno nie było ;)

 
Last edited:
A ja zapytam na serio: Kto go zrobił? Poważnie, jaka firma w Polsce była odpowiedzialna za stworzenie tego czegoś? Nikt nic nie wie? Jakiekolwiek nazwiska? Kto tworzył grafikę 3D, animację komputerową, tak konkretnie? Ja naprawdę jestem ciekaw, bo nie wiem czy kiedykolwiek zostało powiedzione, kto jest za to odpowiedzialny.
 
Mi coś świta, że dokładnie ta sama animacja była użyta w jakiejś reklamie tych pierdółek, które się kiedyś znajdowało w chipsach. Dowodów żadnych niestety nie mam.
 
To już coś, choć ten pan raczej nie był w całości odpowiedzialny za całokształt.

Również na wikipedi znalazłem, że za efekty komputerowe odcinka 4 (czyli tego ze smokiem) odpowiadał niejaki Leszek Mielczarski, podejrzewam więc, że raczej na niego należy zwrócić uwagę jako twórcę smoka.
 
Last edited:
Wystarczy zajrzeć do napisów końcowych filmu :whistle:

Komputerowe efekty specjalne:
Reżyseria FX: Paweł Nurkowski, Studio Projektowe ArtPN


Dokładną listę znajdziecie też tutaj.
 
Top Bottom