Film z okazji pierwszej rocznicy premiery gry Wiedźmin!

+
Death13 said:
A ja mam cichą nadzieję, że jeśli to będzie (nie wiem, dodatek, kolejna część, czy cokolwiek innego) na silniku Aurory, to że wycisną coś jeszcze z niej :teeth:
Nie czuję tego... Przecież już w Handlowej Aurora się przegrzewała - sami Redzi mówili, że mieli tam do wyboru: wydajność albo jakość grafiki - poszli pomiędzy i efekt, jaki jest (przycinanie na każdym sprzęcie), każdy widzi.Edit: interpunkcja
 
No nie wiem czy tylko ja jestem taki inteligentny, czy nie, ale nie sądzicie, że CDP po coś też wykupił metropolis tworzące They'a na jakimś ultranowoczesnym silniku, to pewnie bedzię chciało dostosować ten silnik, przy współpracy z jego twórcami (Metropolis), do mechaniki RPG. Więc po co od kogoś wykupywać drogie silniki, gdy drobnym nakładem sił mogą mieć zajeb***y silnik do Wiedźmina 2. Wyjdzie na pewno oszczędniej i nawet nie wiem czy nie z lepszym skutkiem ;DA no i według mnie robią od razu drugą część, bo po ER nie mieli by chyba żadnych nowości i jeśli będą coś robić, to tylko takie krótkie darmowe, albo i za drobną opłatą ;> , przygody w stylu Ceny Neutralności i Efektu Ubocznego ;)
 
CinU said:
No nie wiem czy tylko ja jestem taki inteligentny, czy nie, ale nie sądzicie, że CDP po coś też wykupił metropolis tworzące They'a na jakimś ultranowoczesnym silniku, to pewnie bedzię chciało dostosować ten silnik, przy współpracy z jego twórcami (Metropolis), do mechaniki RPG. Więc po co od kogoś wykupywać drogie silniki, gdy drobnym nakładem sił mogą mieć zajeb***y silnik do Wiedźmina 2. Wyjdzie na pewno oszczędniej i nawet nie wiem czy nie z lepszym skutkiem ;DA no i według mnie robią od razu drugą część, bo po ER nie mieli by chyba żadnych nowości i jeśli będą coś robić, to tylko takie krótkie darmowe, albo i za drobną opłatą ;> , przygody w stylu Ceny Neutralności i Efektu Ubocznego ;)
Dobrze myśli, dobrze! Ale silnik z Theya w Wiedźminie? Już to sobie wyobrażam - Igni palące drzewa, Aard, któty porusza liśćmi...
 
A ja myślę, że REDzi dobrze wiedzą, co robią, i z pewnością wybiorą coś odpowiedniego. O to bym się nie martwiła.@Cinu: robienie własnego silnika od podstaw to koszt znacznie większy, niż kupienie gotowca i przerobienie go, że o czasie jaki potrzeba na jedno, czy drugie nie wspomnę, więc to niekoniecznie taka 'oszczędność'.
 
Mnie osobiscie najbardziej niepokoi (czy moze budzi najwieksze zainteresowanie) sposob, w jaki autorzy poradza sobie z polaczeniem fabuly 1 i hipotetycznie 2 czesci Wiedzmina. Wiadomo, w czym rzecz - Geralt pod koniec gry jest juz wymiataczem w pelnym tego slowa znaczeniu... tak jesli chodzi o umiejetnosci, recepty, bron, sprzęt... w grę (Doslownie i w przenosni) nie wchodzi juz chyba motyw z amnezją ;) ile mozna... natomiast podkrecanie atmosfery poprzez wprowadzanie coraz silniejszych potworow prowadzi nas wprost do sytuacji z koncowki Tronu Bhaala z Baldur's Gate'a - gramy chodzącym połbogiem ;p . Mozna oczywiscie zrezygnowac z calego systemu talentow, i rozwoju postaci, i postawic na jakies inne rozwiazanie (klasyczny RPGowy rozwoj postaci), ale nie wiem czy z przyjemnoscia patrzylbym znowu jak Geralt meczy sie z Ghulem ;) Ta kwestia jest dla mnie jedna z wazniejszych.A zdecydowanie najwazniejszą jest fabuła - Wiedzmin dlatego zajmuje u mnie najwyzsze miejsce ze wszystkich RPGow, ze storyline zawarty w grze mozna bylo przezywac za kazdym razem od nowa, zastanawiac sie nad dokonywanymi wyborami, analizowac sytuacje, rozmyslac nad poczynaniami postaci, oraz miec wrazenie, ze cala historia przedstawiona w grze stanowi nijako "tło" do scierania sie odwiecznych wartosci, toposow i archetypow. Wiec, panowie Redzi, przemyslcie całą (hipotetycznyą) koncepcję akcji w przyszlej grze, tak aby nie sprawić zawodu zdeklarowanym fanom Sagi oraz Pierwszej Częsci, ale znow zainspirować ich nowatorskimi rozwiązaniami.Jak mawial pewien XIX filozof, " lepiej mniej, ale lepiej " . Z resztą mam wrażenie, ze w Wiedzminie dalej drzemia spore mozliwosci (przygody, mody zmieniajace rozgrywke (viva Flash_in_the_Flesh ;D ), wiec oczekiwanie na nastepna czesc bedzie wypelnione pozytywnymi wrazeniami . Pamietajcie " robcie jak uwazacie, ale uważajcie jak robicie " ;)Pozdrawiam TzL
 
Poczekajcie.Imo to na 100% będzie dodatek. CDPR dużo napracował się nad aurorą i dj'innim, nie sądzę, że tak szybko by to zostawili.Za to w TW2 mam nadzieje na silnik Metropolis - Nitro.PS. Nie zauważyliście nowego wilkołaka na początku filmiku? :)http://xs433.xs.to/xs433/08440/thewitcher_en_video_1st_anniversary789.jpg
 
LeonThePunisher said:
Poczekajcie.Imo to na 100% będzie dodatek. CDPR dużo napracował się nad aurorą i dj'innim, nie sądzę, że tak szybko by to zostawili.Za to w TW2 mam nadzieje na silnik Metropolis - Nitro.PS. Nie zauważyliście nowego wilkołaka na początku filmiku? :)http://xs433.xs.to/xs433/08440/thewitcher_en_video_1st_anniversary789.jpg
To jest wilkołak z pierwszej części
 
Castrol1 said:
Castrol1 said:
Poczekajcie.Imo to na 100% będzie dodatek. CDPR dużo napracował się nad aurorą i dj'innim, nie sądzę, że tak szybko by to zostawili.Za to w TW2 mam nadzieje na silnik Metropolis - Nitro.PS. Nie zauważyliście nowego wilkołaka na początku filmiku? :)http://xs433.xs.to/xs433/08440/thewitcher_en_video_1st_anniversary789.jpg
To jest wilkołak z pierwszej części
Ponieważ na początku filmiku pokazywany był Wiedźmin, a dopiero po jakimś napisie, to co ma powstać :p
 
Patrząc na ten filmik i scene kiedy Geralt walczy z tymi wargami w śniegu naszła mi myśl że używają silnika z Crysisa (CryEngine2) i jeszcze to przecięcie mieczem drzewa. Tak mi sie jakos pomyślało ale sam w to wątpie :p
 
Też mnie naszło. Tylko na coś spokojniejszego.http://xs233.xs.to/xs233/08440/w1_2007_1920x1200299.jpg
 
Dobrze myśli, dobrze! Ale silnik z Theya w Wiedźminie? Już to sobie wyobrażam - Igni palące drzewa, Aard, któty porusza liśćmi...
To źle? Pod warunkiem, że przy takim czymś wszystko by się nie cięło to fajnie by było. Po za tym ślepy jestem chyba bo na filmiku prawie nic nowego nie zauważyłem...
 
Dodatek? Jaki dodatek? Gdyby to był dodatek to by Redzi go ogłosili, a nie tajniaczyli się jak SB. To ewidentnie druga cześć Wiedźmina. A szczególnie podobały mi się teksty „ekspertów” zgadujących jaki silnik będzie miała gra – najlepiej ten z Crisisa 2. O tak – wtedy na pewno wszyscy gracze w Polsce będą mogli zagrać. Dorosnąć panowie, dorosnąć…
 
Danser said:
Dobrze myśli, dobrze! Ale silnik z Theya w Wiedźminie? Już to sobie wyobrażam - Igni palące drzewa, Aard, któty porusza liśćmi...
To źle? Pod warunkiem, że przy takim czymś wszystko by się nie cięło to fajnie by było. Po za tym ślepy jestem chyba bo na filmiku prawie nic nowego nie zauważyłem...
Wiesz, to było raczej marzenie, bo na aurorze ciężko by było coś takiego osiągnąć, bez pisania jej fragmentów od nowa...To obejrzyj jeszcze raz - od mniej więcej 47 sekundy ;)
 
LeonThePunisher said:
Też mnie naszło. Tylko na coś spokojniejszego.http://xs233.xs.to/xs233/08440/w1_2007_1920x1200299.jpg
Nie uważasz że podobne :phttp://img216.imageshack.us/img216/720/wiedmin2iq0.jpg
 
SethofSulima said:
Dodatek? Jaki dodatek? Gdyby to był dodatek to by Redzi go ogłosili, a nie tajniaczyli się jak SB. To ewidentnie druga cześć Wiedźmina. A szczególnie podobały mi się teksty „ekspertów” zgadujących jaki silnik będzie miała gra – najlepiej ten z Crisisa 2. O tak – wtedy na pewno wszyscy gracze w Polsce będą mogli zagrać. Dorosnąć panowie, dorosnąć…
Dziękujemy za opinię eksperta. Naprawdę.
 
Top Bottom