Film z wiedźmin wesele :P

+
Film z wiedźmin wesele :p

Dawno mnie na forum nie było, ale wracam :)Chcę wam zaprezentować coś w rodzaju serialu, który będzie się składał z kilkuodcinków przedstawiających całe wiedźmin wesele i jego smaczki :Dtutaj link: http://www.youtube.com/watch?v=J5XQuOBnUy8&feature=channel_page
 
Norovgath: Z kolejnymi odcinkami najlepiej wstrzymaj się do wydania Wesela 1.1 (gdzie będą poprawione miejmy nadzieje wszystkie błędy).Jak byś potrzebował np. dialogi, czy inne materiały związane z Weselem lub w razie jakiś innych pytań pisz na PW (Do mnie albo do jakiegoś innego Ifrita)Wesele doczekało się swojego serialu! :)
 
Dobra robota :beer:Przy okazji, przeniósłbym wątek do Aktualności fanów :)Wedle rozkazu :)UndI w opisie podaj "IFRIT Creative Group" zamiast "ifryt team"Dzięki, Norovgath.
 
Chciałem nakręcić coś co spodoba się fanom wiedźmina, więc wypadło na Wiedźmin Wesele :DPrzy okazji kręcę też film Gothic powrót białego wilka, dzisiaj wyjdzie 3 odcinek :pPS. Jak będę miał czas to robię 2 odcinek :D
 
Boze.. ludzie... zapomnijcie o tej Ivonie, wstretnym syntezatorze mowy. Czy tak trudno nagrac wlasny glos, z chociaz odrobiną "ludzkiej" intonacji?
 
A co użyczysz głosu ? Bo ja sobie swojego nie użyczę ze względu na to, że nie mam dobrego mikrofonu.Łatwo krytykować ivonę, a jak dojdzie co do czego to nikt nie chce podkładać głosu =.=
 
ech te stare dobre czasy, kiedy przez sam amatorski dubbing mozna bylo boki zrywac.. minely :'( bezpowrotnie
 
Top Bottom